Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4838
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ukradł samochód, bo chciał go naprawić

Wtorek, 31 stycznia 2012, 13:37
Aktualizacja: 13:45
Autor: red
Wałbrzych: Ukradł samochód, bo chciał go  naprawić
Fot. red
Chciałem go naprawić. Tak tłumaczył się policjantom 32–letni mieszkaniec Wałbrzycha, który wspólnie z kolegą ukradł samochód. Policjanci odnaleźli skradzione auto. Zepsute, zostało oddane właścicielce. Za popełnione przestępstwo mężczyznom kara do 5 lat pozbawienia wolności.

30 stycznia 2012 roku funkcjonariusze Komisariatu II Policji w Wałbrzychu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 i 41-lat. Obaj mieszkańcy Wałbrzycha podejrzewani byli o kradzież samochodu osobowego.
28 stycznia br do Komisariatu II Policji przyszła 30-letnia mieszkanka Wałbrzycha i zgłosiła kradzież samochodu osobowego wartości 500zł. Samochód był zepsuty i od dłuższego czasu stał na parkingu pod blokiem. Policjanci niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Ustalono, iż samochód został wciągnięty na lawetę i wywieziony. Analizując zebrany materiał funkcjonariusze z „dwójki” ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży. Okazali się nimi 32 i 41-letni mieszkańcy Wałbrzycha. Mężczyźni przyznali się do kradzieży samochodu. Wiedzieli, że samochód jest zepsuty, dlatego wciągnęli go na lawetę. Młodszy z nich chciał go naprawić, trochę pojeździć i oddać. Policjanci odnaleźli skradzione auto. Zepsute, zostało oddane właścicielce.
Obaj panowie odpowiedzą za kradzież. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group