Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2756
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ukradł żel pod prysznic i papierosy

Czwartek, 25 czerwca 2015, 6:25
Aktualizacja: 6:51
Autor: opr.red.
Świdnica: Ukradł żel pod prysznic i papierosy
Fot. red.
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie, podejrzanemu o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów na terenie miasta Świdnicy. Sprawca najpierw ukradł żel pod prysznic, a następnie użył przemocy wobec ochrony sklepu, by zachować przy sobie skradziony towar. Jak się okazało mężczyzna podejrzany jest też o przestępstwo – kradzieży z włamaniem do innego sklepu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, w wyniku prowadzonych działań, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów. Zatrzymany, to 28 – letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Do jednego ze sklepów wszedł 28-latek, który najpierw ukradł żel pod prysznic, po czym chcąc zachować przy sobie łup, użył przemocy wobec ochrony sklepu i zbiegł.

Funkcjonariusze po zebraniu wszystkich informacji, podjęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Mężczyzna podejrzany o to przestępstwo wpadł w ich ręce i jak się okazało to nie jedyna rzecz jaką ma na sumieniu. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 28-latek podejrzany jest też o przestępstwo dotyczące kradzieży z włamaniem do innego sklepu na terenie miasta Świdnicy, skąd sprawca skradł papierosy.

Zatrzymany, na podstawie zebranego materiału, usłyszał zarzuty. Prokurator Rejonowy w Świdnicy wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Za czyny, o które jest podejrzany, w świetle obowiązujących przepisów, grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie mężczyzny, zdecyduje sąd.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group