Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3078
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Michałkowa: Ukradli quada

Czwartek, 12 września 2019, 7:30
Aktualizacja: Piątek, 13 września 2019, 8:48
Autor: red
REGION, Michałkowa: Ukradli quada
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch złodziei wpadło kilka dni temu w ręce policjantów z Głuszycy oraz Wałbrzycha, a trzeci sam zgłosił się na komisariat. Cała trójka w minioną niedzielę weszła na teren jednej z posesji w miejscowości Michałkowa i włamała się do znajdującego się tam garażu. Mężczyźni ukradli quada oraz prostownik samochodowy.

8 września późnym popołudniem pokrzywdzony zgłosił funkcjonariuszom z Głuszycy, że nieznani sprawcy poprzez podłączenie linki do samochodu i drzwi garażu wyłamali je, weszli do środka i dokonali kradzieży znajdującego się w środku mienia. Z pomieszczenia zniknęły quad oraz prostownik samochodowy. Następnie spłoszeni mężczyźni uciekli. Łączna wartości strat wyniosła blisko 4 tysiące złotych.

Miejscowi funkcjonariusze bezpośrednio po otrzymaniu informacji rozpoczęli działania operacyjne i już po kilkudziesięciu minutach ustalili, kto stoi za sprawą włamania. Najpierw w ręce policjantów wpadł 48-letni mieszkaniec Michałkowej, a kilkadziesiąt minut później zaangażowani w akcję funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy osadzili w celi jego 45-letniego kolegę. Kiedy trzeci ze sprawców dowiedział się o zatrzymaniu pozostałych mężczyzn, postanowił sam zgłosić się na komisariat.

W toku wykonanych czynności procesowych funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli porzuconego w pobliskim kompleksie leśnym quada. Podejrzani przyznali się do popełnienia czynu i staną niebawem przed sądem. Wszystkim grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
2
33%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group