Czwartek, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2806
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ul. Świdnicka w Wałbrzychu jest już przejezdna w obu kierunkach

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 2 sierpnia 2013, 11:54
Aktualizacja: Sobota, 3 sierpnia 2013, 7:50
Autor: opr. PAW
Fot. red
Jak informuje Dolnośląska Służba Dróg i Kolei, która prowadziła remont ul. Świdnickiej, droga ta już jest przejezdna w obu kierunkach. Trwają jeszcze prace porządkowe na poboczach.

Niektóre remonty drogowe w Wałbrzychu dobiegły lub dobiegają końca. Kilka dni temu oddana do użytku została wyremontowana droga przy ulicy Uczniowskiej. Teraz kierowcy bez przeszkód mogą się już poruszać jedną z kluczowych wałbrzyskich ulic, a mianowicie ulicą Świdnicką. Od wczoraj autobusy obsługujące linię nr 11 kursują przez ul. Świdnicką w obu kierunkach. W najbliższych tygodniach należy się także spodziewać zakończenia robót przy ulicy 11 Listopada oraz przy ulicy Sokołowskiego. Zgodnie z harmonogramem przebiegają remonty ulic Wrocławskiej i Wysockiego.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~wążżż 2-08-2013 13:07
woooow... a dlaczego nie było fety otwarcia z uczestnictwem lokalnych partyjniaków PO? Wstydzą sie tej nieudolnej inwestycji? Ile ta droga była robiona? 2 lata? Od roku była jednokierunkową, skutecznie wkurzając pół Wałbrzycha. Od marca do czerwca w tym roku nikt nic nie robił. Za taką nieudolność ktoś powinien beknąć. Ale cóż standardy PO nakazują dbać o swoich.. więc Piękny i Rogiński nadal robią to samo, mimo że w niesławie odeszli ze stanowisk dyrektorskich
~bąk 2-08-2013 14:59
Tylko patrzeć jak postawią znak kontrola prędkości fotoradar.
~do wążżżż 2-08-2013 15:41
No sorry ale czy to miasto robiło tą drogę ? niczyja wina że wykonawcy byli partaczami, takich Polska ma budowlańców i tacy się chcą cenić.
~ 2-08-2013 16:40
ciesz się matole że w końcu jest zrobiona i przejezdna, bo pewnie jeszcze dwa lata temu najgłośniej stękałeś że to najgorsza droga w mieście
~antyM 2-08-2013 17:18
Nie mogą zrobić fety, bo ze Świdnickiej jest piękny widok na ich ulubionego inwestora. Jeszcze któryś dziennikarz niechcący uwieczni zabytkową wieżę szybową "Staszic", a tam blaszana tablica z firmą sponsora. Piętrowo składowany azbest też widać ze Świdnickiej.
~oooo 3-08-2013 0:02
...jak są dziury ŻLE ,jak zrobione też ŻLE .Jak czytam te marudzenia,to mam odruch wymiotny :((
~Sonia 3-08-2013 9:17
A ja się cieszę! Trwało długo ale efekt jest kochani cieszmy się każdą inwestycją, czy nie widzicie że Wałbrzych pięknieje! Brawa dla Pana Prezydenta i wszystkim tym co popierają Pana Szełemeja. A wykonawców mamy różnych tani nie zawsze dobry i odwrotnie. Nie mylmy pojęć kto tu winien. To my mieszkańcy powinniśmy z radością( fetą) być przy otwarciu tego co będzie służyło, nam mieszkańcom Wałbrzycha i nie tylko-)
~uglook 3-08-2013 10:58
Nareszcie!!! Dziwię się narzekającym. Przynajmniej w Wałbrzychu coś się dzieje. Nieważne że długo, ważne że do przodu. Poprzedni prezydenci tylko siedzieli na tyłkach i nic nie robili a wszyscy narzekają na obecnego. Mam nadzieję że nasze wałbrzyskie drogi przestaną przypominać poligon doświadczalny.
~uglook 3-08-2013 10:59
Nareszcie!!! Dziwię się narzekającym. Przynajmniej w Wałbrzychu coś się dzieje. Nieważne że długo, ważne że do przodu. Poprzedni prezydenci tylko siedzieli na tyłkach i nic nie robili a wszyscy narzekają na obecnego. Mam nadzieję że nasze wałbrzyskie drogi przestaną przypominać poligon doświadczalny.
~Borówka 3-08-2013 13:36
No proszę was... To że się dzieje to dobrze, ale jak już coś robić to porządnie! Blisko rok utrudnienia bardzo uciążliwe dla mieszkańców (przypominam że droga miała być przejezdna już pod koniec listopada!) a jej jakość to druga sprawa. A i to nie jest zasługa "miłościwie nam panującego".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group