Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6522
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Ulica Mickiewicza w Szczawnie Zdroju będzie zamknięta

Piątek, 2 września 2016, 16:09
Aktualizacja: 16:11
Autor: opr. PAW
REGION, Szczawno-Zdrój: Ulica Mickiewicza w Szczawnie Zdroju będzie zamknięta
Fot. red
Kierowców poruszających się ulicą Mickiewicza w Szczawnie Zdroju czekają spore utrudnienia.

Ulica Mickiewicza w Szczawnie Zdroju na czas prowadzonych robót zostanie zamknięta i zorganizowany zostanie objazd. Tymczasowa organizacja ruchu zacznie obowiązywać od 9 września (piątek) i prawdopodobna data zakończenia robót to 30 listopada 2016.

Zadanie p.n. "Przebudowa ciągu komunikacyjnego łączącego uzdrowiskową część Szczawna Zdroju z drogami wojewódzkimi nr 375 i 376 – etap I, remont ulicy Mickiewicza i przebudowa ulicy Ułanów Nadwiślańskich” trwa już jakiś czas. W związku z zamknięciem dla ruchu odcinka drogi gminnej w Szczawnie Zdroju – ul.Mickiewicza, na drogach prowadzących objazd ulegnie zwiększeniu ruch pojazdów, wobec czego mogą powstać utrudnienia w ruchu. Ponadto ulegnie powiększeniu trasa codziennego przejazdu dla mieszkańców tego obszaru oraz osób korzystających z dróg Szczawna Zdroju jako tranzytowych. Utrudnieniem będą również pierwsze dni funkcjonowania objazdu, ponieważ wielu kierowców jeździ „na pamięć” i nie dostrzega nowych znaków.

Roboty będą prowadzone przy całkowitym zamknięciu drogi. Miejsce robót zostanie wygrodzone zaporami w poprzek drogi, a na zaporach umieszczone będą znaki „zakaz ruchu w obu kierunkach” z tabliczką o treści: „nie dotyczy pojazdów budowy” oraz „nie dotyczy mieszkańców, służb komunalnych i interwencyjnych” oraz światła ostrzegawcze koloru czerwonego . Ruch pojazdów mieszkańców zostanie w tym przypadku dopuszczony z uwagi na brak innych możliwości dojazdu.

Trasa objazdu wyznaczona zostanie drogami wojewódzkimi nr 375 i 376 w kierunku do Wałbrzycha, obwodnicą Szczawna Zdroju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group