Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3296
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Umowa pomiędzy PWSZ a LMCG podpisana

Środa, 28 czerwca 2017, 16:01
Aktualizacja: Piątek, 30 czerwca 2017, 15:49
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Umowa pomiędzy PWSZ a LMCG podpisana
Fot. Robert Bajek
Dzisiaj w Sali Kolumnowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu doszło do podpisania umowy pomiędzy wałbrzyską uczelnią a Lean Management Consulting Group.

W ramach podpisanej umowy PWSZ wprowadzi do swojej oferty dwa kierunki studiów podyplomowych: Lean Management i Zaawansowane metody zarządzania jakością.

- Jest to pierwsze studium podyplomowe realizowane na naszej uczelni. Dla nas bardzo ważne jest to, że możemy współpracować z doświadczoną kadrą, nie tylko akademicką, zatrudnioną w naszej uczelni, ale także praktykami, zwłaszcza z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Liczę, że współpraca ze Strefą w tych dwóch nowych kierunkach studiów podyplomowych będzie owocna, przydatna dla tych, którzy na te studia się zapiszą - powiedział Piotr Jurek – Rektor PWSZ.

Studia Lean Management skierowane są do osób posiadających wykształcenie wyższe, które już zajmują się lub w przyszłości chciałyby zajmować się wdrażaniem systemów zarządzania w przedsiębiorstwach, zainteresowanych zwiększeniem kompetencji w zakresie doskonalenia procesów zarządzania jakością a także do specjalistów zajmujących się wsparciem bądź optymalizacją procesów, kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas studiów podyplomowych Lean Management studenci zdobędą wiedzę i umiejętności zarządzania w oparciu o nowoczesne techniki zarządzania – LEAN Management a także poznają narzędzia analizy procesów i efektywnego zarządzania mającego na celu eliminację strat w procesach. Po studiach staną się ekspertami w dziedzinie zarządzania w przedsiębiorstwach z branży automotive, AGD czy w przemyśle spożywczym. Prowadzone przez wybitną kadrę, dwusemestralne zajęcia będą obejmowały wykłady, zajęcia praktyczne, wizyty studyjne i gry symulacyjne. Oprócz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych absolwenci otrzymają międzynarodowy certyfikat trenera Lean Management wydany przez Lean Management Consulting Group.

Studia podyplomowe Zaawansowane metody zarządzania jakością zapewnią wiedzę i umiejętności planowania oraz zarządzania jakością w przedsiębiorstwach, w których kryteria jakościowe podwyższane są przez normy branżowe. Studenci poznają narzędzia zaawansowanych metod zarządzania jakością, dzięki czemu staną się ekspertami w dziedzinie budowania jakości w przedsiębiorstwach należących zwłaszcza do branży automotive, AGD i przemysłu spożywczego. Studia skierowane są do osób posiadających wykształcenie wyższe, które już zajmują się lub w przyszłości chciałyby zajmować się wdrażaniem systemów zarządzania jakością w przedsiębiorstwach, zainteresowanych zwiększeniem kompetencji w zakresie doskonalenia procesów zarządzania jakością, zainteresowanych zwiększeniem kompetencji w zakresie uzyskiwania lepszych wyników firm poprzez ciągłe doskonalenie procesów. Absolwenci otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych i międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu Zaawansowanych Metod Zarządzania Jakością wydany przez Lean Management Consulting Group. Tu również nauka będzie trwała dwa semestry a zajęcia prowadzone będą przez wysokiej klasy specjalistów.

Szczegóły oferty studiów podyplomowych znajdują się na stronie internetowej wałbrzyskiej uczelni, pod adresem: podyplomowe.pwsz.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group