Czytających: 4221

Stare Bogaczowice: Unia na celowniku

Niedziela, 1 listopada 2020, 8:28
Aktualizacja: 8:35
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika odnieśli kolejne przekonywujące zwycięstwo. Tym razem pokonali w Starych Bogaczowicach miejscową Unię 6–1.

Strzeleckie popisy wałbrzyszan zaczęły się w 13. minucie, keidy do bramki rywala trafił Sobiesierski. Parę minut później gola dla biało-niebieskich zdobył Chajewski. Ambitnie grająca drużyna gospodarzy zdołała w 33. mniucie za sprawą Pańskiego zdobyć gola kontaktowego. Pod koniec pierwszej połowy w przeciągu 5 minut Górnik wykonywał dwa rzuty karne. Pierwszego - Chajewskiego - ładnie obronił Krynicki, a chwilę później Niedźwiedzki trafił w poprzeczkę. Drugą połowę lepiej zaczęli goście i już w 48. minucie Niedźwiedzki zrehabilitował się za przestrzelonego karnego i podwyższył na 1-3. W 53. mniucie było praktycznie po meczu, bowiem znów Górnik zdobył gola. Tym razem do notatnika trenera zapisał się Sobiesierski. W kolejnych minutach zobaczyliśmy jeszcze dwa gole dla wałbrzyszan, a ich autorami byli Chajewski i Grzegorz Michalak.

Unia Stare Bogaczowice - Górnik Wałbrzych 1-6 (1-2)

Unia: D.Krynicki - Zalewski, M.Krynicki, Dąbrowski, Kawiński, Laskowski, Pański, Radzikowski, Sawicki, Wojciechowski, Wyszyński

Górnik: Bińkowski - Orzech, Chajewski, Kobylański, Biskup, Krawczyk, Niedźwiedzki (81' Krzysztof Michalak), Rosicki, Rzeszotko (75' Grzegorz Michalak), Smoczyk, Sobiesierski.