Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1638
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Starych Bogaczowicach rozpoczał kolejny rok akademicki

Wiadomości: REGION, Stare Bogaczowice
Czwartek, 12 października 2017, 6:45
Autor: red
Fot. UG Stare Bogaczowice
Działający od lutego 2012 roku Uniwersytet III Wieku w Starych Bogaczowicach właśnie rozpoczął piąty rok działalności.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 odbyła się tradycyjnie już w gościnnych progach Centrum Biblioteczno –Kulturalnego w Starych Bogaczowicach. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu – naszej uczelni patronackiej – w osobach: prof. zw. dr hab. inż. Franciszek Mroczko oraz dr Piotr Laskowski. Zaszczycili nas obecnością: Wójt Gminy Mirosław Lech, radna Rady Gminy Marta Wyrzykowska, dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Ilona Bujalska oraz osoby stale współpracujące z UTW. Krótki wykład inauguracyjny wygłosił profesor Franciszek Mroczko oraz Beata Kras, która od bieżącego roku akademickiego będzie koordynować pracę uniwersytetu. Dwie osoby złożyły uroczyste ślubowanie i otrzymały indeksy, które wręczył prof. Mroczko.

Seniorzy, którzy chcieliby dołączyć do grona słuchaczy maja taką możliwość. Zajęcia, podobnie jak w latach ubiegłych, obywać się będą w czwartki w siedzibie Centrum.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy GOPS od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 pod numerem telefonu 74 8452-730 lub można je uzyskać osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej lub w trakcie zajęć w Centrum.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group