Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5572
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Stare Bogaczowice: Upatrzył sobie gospodarstwo

Środa, 14 września 2022, 6:35
Autor: red
Wałbrzych/Stare Bogaczowice: Upatrzył sobie gospodarstwo
Fot. KMP Wałbrzych
Zorientował się, że jedno z okien w budynku gospodarczym w Starych Bogaczowicach jest uchylone i wielokrotnie w okresie minionych wakacji wykradł z niego wartościowe przedmioty, a także dokonał dewastacji samego wnętrza pomieszczeń. Straty oszacowane zostały na łączną kwotę ponad 40 tysięcy złotych.

Kryminalni z „jedynki” od pewnego czasu prowadzili sprawę wielkorolnej kradzieży i wielokrotnego uszkodzenia mienia. Okazało się, że w okresie do 17 czerwca do 27 lipca tego roku ktoś przez otwarte okno dostawał się do jednego z budynków gospodarczych w Starych Bogaczowicach i wykradł z jego wnętrza różnego rodzaju elektronarzędzia lub wyrywał ze ścian przewody elektryczne, puszki, gniazdka, styki, części wodno-sanitarne. Jego łupem padło wiele innych wartościowych przedmiotów. Straty w mieniu przekroczyły 40 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze ostatecznie ustalili, kto stoi za serią przestępstw i zatrzymali 30-letniego wałbrzyszanina na ul. Wrocławskiej w poprzedni wtorek. Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów popełnienia przestępstw przeciwko mieniu w krótkich odstępach czasu. Podejrzany przyznał się do różnego rodzaju kradzieży oraz wielokrotnego uszkodzenia mienia.

Twoja reakcja na artykuł?

2
14%
Cieszy
1
7%
Hahaha
2
14%
Nudzi
1
7%
Smuci
3
21%
Złości
5
36%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group