Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3203
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Urodziny Placu Marceliny Darowskiej

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 17 września 2017, 8:16
Aktualizacja: 8:18
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Fot. Piotr Skomorokiewicz
Nawet nienajlepsza pogoda nie powstrzymała zgromadzonych na placu przy Liceum Sióstr Niepokalanek w świętowaniu urodzin Placu Marceliny Darowskiej.

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu na Białym Kamieniu wspólne świętowanie rozpoczęło się od poczęstunku urodzinowym tortem. Po poczęstunku rozpoczęła się wspólna zabawa. Na gości czekały m.in. stanowiska przygotowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Bibliotekę pod Atlantami, i Wałbrzyskie Wodociągi. Na placu pojawiło się również Mobilne Centrum Promocji Ikarus z archiwalnymi zdjęciami z Sobięcina. Dzieci mogły zobaczyć wóz strażacki oraz zrobić zdjęcie z górnikiem lub krukiem wałbrzyskiej Straży Miejskiej. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się stanowiska gastronomiczne, a zwłaszcza stanowisko ze słodkościami.

Nie zabrakło części artystycznej. Swoje umiejętności wokalne prezentowali uczniowie szkół znajdujących się na terenie Sobięcina, była zumba, pokaz tańca, karate oraz konkurs na najsmaczniejsze pierogi. Chętni mogli spróbować swoich sił w quizie o Sobięcinie przygotowanym przez Bibliotekę pod Atlantami. O godzinie 13.00 pierwsza tura rozpoczęła zwiedzanie otwartego w tym roku Obserwatorium Astronomicznego przy Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu, a dwie godzinny później odbył się specjalny wykład.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Sobięciniak 17-09-2017 10:44
Wielkim zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z PIEROGAMI! Pychotka!!!
~Qwerty 18-09-2017 4:50
To może teraz czas na ostatnie urodziny urodziny ul.Śedniej i Wschodniej zanim tą patolę zrównają z ziemią
~Węglewo 18-09-2017 14:29
Świetna impreza, brawo dla organizatorów! Widok szczęśliwych dzieciaków tańczących w deszczu - bezcenny.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group