Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3373
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Usługi stolarskie na wyciągnięcie ręki

Środa, 23 listopada 2022, 6:44
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Usługi stolarskie na wyciągnięcie ręki
Fot. użyczone
Nadszedł ten dzień, gdy powiedziałeś sobie – czas na remont mojego mieszkania! Zawsze z takim remontem wiąże się szereg wyzwań i najważniejsze jest dobre planowanie. Podobnie jest w odniesieniu do szeroko rozumianej stolarki. Renowacja pomieszczeń to nie tylko malowanie, betonowanie i tapetowanie, to często również docinanie blatów i płyt meblowych na wymiar. Skuteczna stolarka gwarantuje, że wszystkie meble są solidnie zbudowane, a belki i listwy znajdują się na właściwym miejscu i są stabilnie przymocowane. Ponieważ profesjonalni stolarze dysponują zróżnicowanym zestawem umiejętności, mogą pracować w salonie, łazience, kuchni i wszystkich innych pomieszczeniach. Celem tego artykułu jest podkreślenie znaczenia drobnych, ale koniecznych usług stolarskich przy aranżowaniu lub remoncie mieszkania.

Rola usług stolarskich przy remoncie mieszkania

Dobrze zaplanowane i przeprowadzone usługi stolarskie są kluczowe przy budowie lub remoncie domu. Na taką stolarkę składa się wiele zabiegów i czynności, a firmy zajmujące się projektowaniem wnętrz na ogół współpracują z profesjonalnymi zespołami stolarzy, zlecając im rozmaite prace wykończeniowe przy docinaniu blatów kuchennych lub płyt meblowych, przy instalowaniu listew, słupków wspornikowych, mocowań czy drewnianych uchwytów  Koszt takiej stolarki generalnie zależy od zakresu prac, obejmując poziom szczegółowości wykonania, liczbę stolarzy oraz czas remontu czy budowy. 

W przypadku drobnych usług stolarskich bardzo ważne jest posiadanie polis ubezpieczeniowych przez firmy przeprowadzające remont. W ten sposób klient może dochodzić swoich praw podczas ewentualnej fuszerki. Nie mniej istotna jest gwarancja posprzedażowa udzielana przez taką firmę. Najlepiej oczywiście zwracać się do podmiotów uznanych i sprawdzonych na rynku. Dobry dostawca usług stolarskich dysponuje fachowcami o szerokim wachlarzu umiejętności praktycznych. Mogą oni przygotować wszelkie meble pod preferencje klienta Dzięki ich umiejętnościom nie musisz się martwić o zatrudnienie odrębnej osoby do każdej innej pracy. Wszystkimi tymi rzeczami zajmie się doświadczony stolarz.

Takich profesjonalistów można odnaleźć chociażby pod adresem https://www.obi.pl/uslugi/stolarnia/.  

Drobne usługi stolarskie dostępne w OBI 

Stolarnia OBI swoimi usługami świetnie wpisuje się w ogólny trend, który zapanował ostatnimi laty, jeżeli chodzi o aranżowanie pomieszczeń mieszkalnych i wykonywanie remontów domu. Otóż, wszystko obraca się wokół terminu "meble na wymiar". Co się z tym wiąże? Oczywiście stolarskie usługi cięcia i przycinania materiałów drewnianych do preferowanych rozmiarów. Stolarz staje się w ten sposób poszukiwanym rzemieślnikiem odpowiedzialnym zarówno za obróbkę, jak i twórczą kreację.

Profesjonalni stolarze z OBI pracują na zróżnicowanych materiałach: drewnie, sklejkach i kompozytowych płytach OSB. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod i urządzeń możliwe jest naprawdę precyzyjne przycinanie materiału według indywidualnych preferencji klienta. Można w ten sposób dowolnie dopasować długość, szerokość oraz kształt elementów drewnianych. 

A na jakie usługi można tutaj liczyć? Stolarnia OBI proponuje kwadratowe wycinanie blatów kuchennych, na przykład pod otwory na zlew lub płytę indukcyjną. Używana jest do tego profesjonalna wyrzynarka, a wycięty w blacie otwór zostaje przeszlifowany i zabezpieczony przed działaniem wilgoci specjalnym silikonem sanitarnym. Jeżeli chodzi o przycinanie płyt meblowych to zawsze w parze idzie okleinowanie krawędzi półek czy blatów za pomocą  pasków krawędziowych z tym samym dekorem. Wszystko, aby zachować oryginalny styl i design mebla. Specjalna oferta dotyczy docinania skrzydeł drzwiowych, w zależności od ich konstrukcji oraz materiału z jakiego są wykonane. Warto podkreślić, że stolarnia OBI realizuje tylko cięcie materiałów zakupionych w firmowych sklepach. Najlepiej skontaktować się z usługodawcą telefonicznie i omówić szczegóły. Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy i czasu, dzwoniąc do doświadczonych stolarzy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group