Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4869
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ustalili sprawców rozboju

Czwartek, 6 lutego 2014, 13:19
Aktualizacja: 13:25
Autor: opr.red.
Region: Ustalili sprawców rozboju
Fot. www.kamienna–gora.policja.gov.pl
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wraz z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji zarządu w Jeleniej Górze, oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju, na właścicielach kantoru, który miał miejsce w dniu 27 stycznia b. r. w miejscowości Lubawka.

Sprawcy włamali się do budynku mieszkalnego właściciela kantorów, gdzie po brutalnym pobiciu ukradli pieniądze oraz kolekcję numizmatyczną. Sprawcami rozboju, okazali się mieszkańcy Wałbrzycha, są nimi mężczyźni w wieku od 32 do 39 lat. W dniu 04.02.2014 r. na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze VII Wydział zamiejscowy w Kamiennej Górze, zastosował wobec dwóch sprawców środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, natomiast wobec trzeciego dozór policyjny.

Jeden z aresztowanych był poszukiwany europejskim nakazem aresztowania do popełnionych przestępstw. Zatrzymani za swoje czyny, o które są podejrzani, odpowiedzą przed Sądem, za co grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Osoby te były już karane za podobne przestępstwa, natomiast policjanci dalej ustalają czy działająca grupa nie popełniła innych przestępstw.

źródło: www.kamienna-gora.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group