Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3425
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Utrudnienia w mieście

Niedziela, 30 lipca 2023, 6:33
Aktualizacja: 10:04
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Utrudnienia w mieście
Fot. KMP Wałbrzych
31 lipca 2023 roku na terenie Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego w godzinach południowych wystąpią chwilowe utrudnia w ruchu w związku z odbywającym się w naszym kraju wyścigiem kolarskim 80. Tour de Pologne. Policja apeluje do kibiców o zachowanie szczególnej ostrożności na trasie przejazdu. Apelujemy również do rodziców i opiekunów o pilnowanie dzieci i zwierząt.

Ostatniego dnia lipca odbędzie się III etap rywalizacji, a trasa wyścigu poprowadzona została z Wałbrzycha do Dusznik-Zdroju. Utrudnienia w ruchu mogą pojawić się w Wałbrzychu oraz na terenie powiatu wałbrzyskiego w godzinach od dwunastej do trzynastej.

W miejscach zamknięcia dróg oraz na skrzyżowaniach obecni będą policjanci oraz strażacy OSP, którzy pokierują ruchem. Cierpliwość i współpraca kierowców pomoże zapewnić bezpieczeństwo i sprawność w realizacji wyścigu.

Informujemy, że podane godziny mogą ulec delikatnemu przesunięciu w zależności od tempa wyścigu. Zachęcamy do zapoznania się z trasą przejazdu wyścigów pod adresem organizatora Tour de Pologne.

Policja apeluje do kibiców o zachowanie szczególnej ostrożności na trasie przejazdu. Apelujemy również do rodziców i opiekunów o pilnowanie dzieci i zwierząt.

Twoja reakcja na artykuł?

7
32%
Cieszy
5
23%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
14%
Złości
7
32%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group