Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 1922
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina Zdrój: V Jesienno–Zimowe GP Jedliny–Zdrój w bule

Wtorek, 2 grudnia 2014, 14:05
Aktualizacja: 14:06
Autor: PAW
Jedlina Zdrój: V Jesienno–Zimowe GP Jedliny–Zdrój w bule
Fot. organizatorzy
W sobotni poranek 29 listopada o godz. 10.00, 48 zawodników z Boguszowa–Gorc, Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Wrocławia i Jedliny–Zdroju rozpoczęło rywalizację w 2 rundzie Grand Prix w bule.

Pojedynki grupowe były niezwykle zacięte, tylko zespoły Piwko S. i Orpel K. wygrały trzy gry eliminacyjne. Należy nadmienić, że w drużynie Kamila grali jedlińscy juniorzy Dawid Mucha i Jan Lubowicz z rocznika 2003. Po grach grupowych, nadszedł czas prawdziwej selekcji play-off. W tych pojedynkach wygrywały ekipy Kowalski R., Lipczyński T., Świetlik K. i Siara J. Z tej czwórki po rozegraniu półfinałów, w finale zameldowały się drużyny Siara J. i Lipczyński T.

Finał to spotkanie wielce utytułowanych i zasłużonych dla polskiej petanki zawodników: Błasiak Katarzyna, Marta Wojtkowska ,Tomasz Lipczyński (ekipa gości) oraz Jerzy Siara, Hubert Maciejewski i Daniel Siara (ekipa gospodarzy). Po emocjonującym pojedynku przy wyniku 12:12 ostatni punkt postawiła ekipa Tomka Lipczyńskiego. Duże brawa dla finalistów za stworzenie niepowtarzalnego widowiska ,które mogłoby być ozdobą wszystkich turniejów.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group