Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3531
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Victoria gra z Wilkami

Środa, 15 maja 2024, 12:33
Aktualizacja: 12:34
Autor: red
Szczawno-Zdrój: Victoria gra z Wilkami
Fot. użyczone
Victoria Cup, czyli turniej piłki nożnej dla dzieci U8 i młodszych, który odbył się w Szczawnie–Zdroju, był po raz kolejny prawdziwym świętem futbolu dla najmłodszych adeptów sportu.

Maluchy na boisku prezentowały niesamowity talent i zaangażowanie, dając kibicom wiele emocji i powodów do dumy. W atmosferze pełnej uśmiechów i radości, dzieci miały okazję do nauki, zabawy i budowania przyjaźni poprzez wspólną pasję do piłki nożnej. Victoria Cup był nie tylko turniejem, ale również wyjątkowym doświadczeniem, które na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Na zaproszenie organizatorów - przedstawicieli Młodych Wilków Szczawno-Zdrój w uzdrowisku stawiły się zespoły: Górnik Nowe Miasto, Due Soccer Świebodzice, MKS Szczawno-Zdrój, Football Academy Wałbrzych (2 drużyny), Włókniarz Głuszyca, Akademia Piłkarska Progres Świdnica i gospodarze Młode Wilki. Najlepszą ekipą okazała się Akademia Piłkarska Progres Świdnica, która po emocjonującym i zaciętym finale pokonała Młode Wilki 3:1.

Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy zawodnik turnieju: Stasiu Szpak
Najlepszy strzelec turnieju: Stasiu Nasiukiewicz
Najlepszy bramkarz turnieju: Szymon Pajdzik

Organizatorzy turnieju Młode Wilki Szczawno-Zdrój serdecznie dziękują Wałbrzyskim Zakładom Koksowniczym Victoria za wsparcie tego wydarzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
50%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group