Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 2056
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: VII Targi Edukacyjne w GP Głuszyca

Poniedziałek, 30 marca 2015, 9:11
Aktualizacja: Środa, 1 kwietnia 2015, 9:03
Autor: organizatorzy/opr.red.
REGION, Głuszyca: VII Targi Edukacyjne w GP Głuszyca
Fot. organizatorzy
Jaką szkołę wybrać, czym się kierować, kogo zapytać, jakie dokumenty są potrzebne? To pytania na które odpowiedzią były VII Targi Edukacyjne, które odbyły się 27 marca 2015 w GP Głuszyca.

W tym roku gimnazjaliści z Głuszycy i Walimia mogli zapoznać się z ofertą szkół oraz uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Szkoły ponadgimnazjalne  prezentowały niesamowicie wysoki poziom autoprezentacji a głuszyccy gimnazjaliści spisali się rewelacyjnie w roli organizatorów. Dyrekcja GP Głuszyca składa podziękowania wszystkim uczestnikom targów i zaprasza za rok.

Ofertę edukacyjną przedstawiło 16 szkół ponadgimnazjalnych: ZS w Głuszycy, ZS nr 2 w Wałbrzychu, III Liceum Ogólnokształcące w W-chu,  Zespół Szkół nr 1 w W-chu, ZS nr 4 w Wałbrzychu, ZS nr 5 w Wałbrzychu, ZS nr 7 w Wałbrzychu, Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Wałbrzychu , Zespół Szkół Techniczno-Budowlanych w Wałbrzychu, ZS Ceramik w Szczawnie Zdroju, ZS Agrotechnicznych w Bożkowie, Rzemieślnicza ZSZ w Wałbrzychu, ZS Rolnicze Centrum w Mokrzeszowie, ZS Turystyczno-Hotelarskich w Świdnicy, Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie, Liceum Ogólnokształcących w Nowej Rudzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group