Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2243
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Galerii Victoria projektowano mieszkanie marzeń

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 13 maja 2014, 12:55
Aktualizacja: Środa, 14 maja 2014, 9:45
Autor: opr.red.
Fot. Robert Bajek
W miniony weekend w Galerii Victoria odbyła się impreza „Wszędzie dobrze, ale w DOMU najlepiej". Organizatorami imprezy byli Galeria Victoria ,Salon Agata Meble oraz Agencja Eventowa Wytwórnia Inspiracji Rerum

W całej Galerii rozmieszczone zostały pomieszczenia urządzone według najnowszych trendów. Wszystkie meble i akcesoria pochodziły z Salonu Agata Meble i Agata Home. Wokół sceny rozstawione zostały stoły, gdzie zaprezentowano modne dodatki do domu a każdy chętny mógł zaprojektować mieszkanie marzeń i zdobyć cenne upominki ufundowane przez Salon Agata Meble.

- Przez dwa dni Galeria Victoria zamieniła się w prawdziwą pracownię projektanta. Byliśmy zaskoczeni jak wielu Klientów galerii – i mówię tutaj o osobach dorosłych – zaangażowało się w konkurs „Zaprojektuj mieszkanie marzeń”. Z pewnością do wspólnej zabawy przyciągnęły wszystkich cenne upominki, jak chociażby zestawy obiadowe, lampy, narzuty i dodatki kuchenne. Były również projekty mebli, m.in. kanapa nie z tej ziemi, gdzie pojawiły się projekty kanap ze skrzydłami a także mebel przyszłości a w nim stoły z aplikacjami jedzenia, kanapa wehikuł czasu i wiele, wiele innych. Najmłodsi natomiast chętnie i licznie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, gdzie tworzyli doniczki, zawieszki na drzwi, ozdoby okienne i wiele innych „cudeniek” do swoich pokoików - mówi Ewelina Małecka - Gad z Wytwórnia Inspiracji Rerum.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group