Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2791
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: W gminie Walim pamiętają o jubilatach

Piątek, 9 czerwca 2017, 7:21
Autor: red
REGION, Walim: W gminie Walim pamiętają o jubilatach
Fot. UG Walim
Wraz z nadejściem miesiąca czerwca w gminie Walim rozpoczęto kolejny cykl odwiedzin zacnych Jubilatów.

Z tej okazji delegacja Urzędu Gminy Walim miała sposobność odwiedzenia i wspólnego świętowania wraz z dwiema Jubilatkami z gminy. Życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności wraz z urodzinowym tortem, bukietem kwiatów oraz listem gratulacyjnym powędrowały do: Anny Gmyz oraz Doroty Hirko.

Punktualnie o godzinie 12:00 delegacja zawitała do Anny Gmyz, mieszkanki Walimia, świętującej 95. rocznicę urodzin. Wójt Gminy Walim Adam Hausman wręczając bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny, złożył Jubilatce życzenia zdrowia, pomyślności oraz samych spokojnych chwil, spędzonych w gronie bliskich i serdecznych osób. Tradycyjnie do życzeń dołączyła się Sekretarz Gminy Aleksandra Ignaszak, wręczając słodki podarunek w postaci tortu urodzinowego. Spotkanie, które upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze, dało nam sposobność, by po raz kolejny porozmawiać i powspominać wspólnie z panią Anną i jej rodziną.

Z kolejną wizytą delegacja zawitała do Michałkowej. Tym razem bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny wraz z życzeniami zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, z rąk Wójta Gminy Walim Adama Hausmana, otrzymała Dorota Hirko, świętująca 95. rocznicę urodzin. Sekretarz Gminy życząc samych radosnych dni w otoczeniu bliskich, wręczyła Jubilatce urodzinowy tort. Odwiedziny upłynęły w miłej atmosferze, pełnej radości i wspomnień, bowiem urzędnicy mieli sposobność świętowania wraz z panią Dorotą oraz jej mężem po raz kolejny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group