Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4682
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: W jeden dzień okradła trzy sklepy

Środa, 3 kwietnia 2019, 8:28
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: W jeden dzień okradła trzy sklepy
Fot. KMP Wałbrzych
Wchodziła do sklepów, wybierała markowe ubrania i nie płaciła za nie. 27–latka w poprzednia środę bezpośrednio po informacji uzyskanej od pracowników ochrony jednego z obiektów wpadła w ręce dzielnicowych piątego komisariatu.

27-latka, bez stałego miejsca zameldowania, zaplanowała, że przyjedzie do Szczawna-Zdroju i w ciągu jednego dnia okradnie kilka sklepów. Wpadła przy trzeciej próbie kradzieży markowych ubrań, kiedy to jej podejrzane zachowanie wychwycili pracownicy ochrony. Poinformowani o możliwości popełnienia przestępstwa dzielnicowi Komisariatu Policji V w Wałbrzychu chwilę później zatrzymali kobietę na gorącym uczynku z ukrytymi na sobie ubraniami o wartości ponad 600 złotych.

W toku wykonanych dalszych czynności policjanci znaleźli przy kobiecie klucz - przeznaczony dla klientów - do szafki znajdującej się w tym samym markecie, a w niej kolejną odzież z dwóch innych sklepów o łącznej wartości blisko 1600 złotych.

Zatrzymana 27-latka przyznała się do popełnionych czynów i złożyła wyjaśnienia. Za kradzieże stanie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

8
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
13%
Smuci
1
6%
Złości
5
31%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group