Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2699
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: W Jedlinie świętowano

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 9:25
Aktualizacja: Wtorek, 30 sierpnia 2016, 20:12
Autor: Robert Bajek
REGION, Jedlina-Zdrój: W Jedlinie świętowano
Fot. Robert Bajek
Miniony weekend obfitował w wiele imprez, wśród których znalazły się również koncerty, przedstawienia, pokazy i animacje przygotowane w ramach obchodów Dni Jedliny–Zdroju.

Obchody święta Jedliny-Zdroju zaczęły się w sobotę od koncertów zespołów "Quintess" i "Sami" na terenie kompleksu sportowego przy ulicy Kłodzkiej. W niedzielę natomiast odbyła się Msza Św. w intencji miasta i jego mieszkańców, było tradycyjne wspólne zdjęcie Jedlinian, wręczanie Certyfikatów Jedlinianina nowonarodzonym mieszkańcom miasta a także nagrodzenie laureatów konkursu na najładniej udekorowany balkon lub okno i osób lub stowarzyszeń, współpracujących z miastem na rzecz jego promocji i rozwoju w dziedzinie sportu i kultury.

Następnie w Parku Północnym odbyło się przedstawienie dla dzieci "Kłamstwo Kozy" wystawiane przez Teatr Lalek Pinokio i koncert zespołu wokalno-muzycznego Retro. Nie zabrakło też zabaw i animacji dla dzieci, prowadzonych przez klaunów Klarę i Patryka, zabawy przy muzyce, kolorowych balonów, malowania buziek i pokazów wielkich, mydlanych baniek. W ramach imprezy zorganizowano też jarmark produktów regionalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group