Czwartek, 25 czerwca

"W Syrii i w Polsce" – otwarte spotkanie wielokulturowe

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Zapraszamy na spotkanie w ramach działań wielokulturowych w Wałbrzychu.

W niedzielę 23 października o godz. 14.00 w Starej Kopalni odbędzie się spotkanie z podróżnikami – Magdaleną i
Mariuszem Barwińskimi, którzy opowiedzą o swojej podróży do Syrii. Będzie także pokaz fotografii i filmów. Gościem specjalnym spotkania będzie uchodźca z Syrii – Lahoud Touma, który mieszka w Polsce od ok. 3 lat i opowie uczestnikom spotkania m.in. o swoim kraju, ucieczce przez trwającą tam wojną, życiu w naszym kraju. Na spotkanie zapraszamy osoby, które pragną poszerzyć swoją perspektywę na ten gorący obecnie temat. Organizatorom zależy, aby spotkanie oparte było na bezpośredniej relacji – to okazja do porozmawiania o naszych obserwacjach, przemyśleniach, odczuciach.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka