Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 4071
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Wałbrzychu odbyły się eliminacje w turnieju Real Junior Cup 2012!

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 7 maja 2012, 12:31
Aktualizacja: 12:31
Autor: PAW
Fot. użyczone
5 i 6 maja w Wałbrzychu, przed hipermarketem Real, rozegrano mecze eliminacyjne w turnieju Real Junior Cup. W rozgrywkach wzięły udział zespoły, które rywalizowały w 4 kategoriach wiekowych. Drużyny, które wygrały w swoich grupach, wezmą udział w półfinałach, które odbędą się 2 i 3 czerwca.

Real Junior Cup to wyjątkowe sportowe wydarzenie skierowane do dzieci w wieku od 7-12 lat pasjonujących się piłką nożną. Real, jako najbliższy sąsiad, który oferuje wielki wybór produktów w niskich cenach, wspiera również lokalne społeczności i poprzez turniej Real Junior Cup angażuje najmłodszych do aktywności fizycznej.

Mecze rozgrywane były przez dwa dni, na specjalnie do tego przygotowanych boiskach „street soccer”. Drużynom towarzyszyli liczni kibice, którzy zagrzewali zawodników do walki o awans do półfinałów. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich, którzy kibicowali najmłodszym był zamek dmuchany dla dzieci, stoiska artystyczne i sportowe, animatorzy w kolorowych strojach, klauni, malowanie buziek.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach, turnieju eliminacyjnego w Walbrzychu, zostali:
- Dziewczęta z roczników 1999 – 2000 – Drużyna PSP 1 Boguszów Gorce
- Dziewczęta z roczników 2001 – 2003 – Drużyna PSP 1 Boguszów Gorce
- Chłopcy z roczników 1999 – 2000 – Drużyna Lechia Dzierżoniów
- Chłopcy z roczników 2001 – 2003 – Drużyna Akademia Orlików Żarów

Do następnego etapu, turnieju finałowego, awansują najlepsze drużyny z meczów półfinałowych, które odbędą się 2 i 3 czerwca. Będzie to łącznie 6 zespołów w każdej kategorii. Wielki finał rozgrywek, z udziałem Jerzego Dudka, zaplanowany jest na 9 czerwca w Warszawie. Nagrodami w turnieju są bilety na mecze UEFA Euro 2012™ ufundowane przez firmę Helenic Coca – Cola oraz wiele dodatkowych nagród rzeczowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group