Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2707
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wakacje w Bibliotece pod Atlantami

Niedziela, 10 lipca 2016, 6:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 lipca 2016, 19:21
Autor: AS
Wałbrzych: Wakacje w Bibliotece pod Atlantami
Fot. AS
Odział Dziecięco–Młodzieżowy w Bibliotece pod Atlantami szczególnie w wakacje słynie z różnorodności zajęć dla najmłodszych. To miejsce, w którym żadne dziecko nie ma prawa się nudzić.

Ostatnio zorganizowane i przeprowadzone zostały zajęcia multimedialne, pozwalające poznać najciekawsze na świecie zamki. Prowadzący najpierw przedstawił krótką prezentację odnośnie interesujących zamkowych zabytków, a następnie omówił ich historię. Opowiadał uczestnikom o zamkach takich jak: Zamek w Malborku, Zamek Lichtenstein czy Zamek Alcazar.

Najbardziej trafionym w gust dzieci pomysłem była gra komputerowa, w której maluchy mogły samodzielnie budować własne zamki, świetnie się przy tym bawiąc.

W zajęciach uczestniczyła grupa smyków w różnym wieku, począwszy od tych przedszkolnych, a skończywszy na szkolnych. Najczęściej był to przedział wiekowy 6-11 lat.

Warsztaty zorganizowane były nie tylko dla dzieci z Wałbrzycha. Mogły brać w nich udział również pociechy z różnych pobliskich okolic. Co najważniejsze, spotkanie było całkowicie darmowe. Zajęcia prowadzone były przez Andrzeja Kaźmierczaka.

Przez okres wakacyjny w Bibliotece pod Atlantami odbywa się wiele interesujących spotkań, nie tylko multimedialnych, ale także plastycznych i literackich. Każdego dnia oprócz weekendów dzieci mogą uczyć się w ciekawy sposób nowych rzeczy, gatunków zwierząt lub tego, jak tworzy się marionetki. Istnieje też możliwość wzięcia udziału w warsztatach edukacyjno-literackich, aby móc poćwiczyć swoją wyobraźnię.

Z harmonogramem spotkań można zapoznać się na stronie Biblioteki pod Atlantami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group