Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 3945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzych gotował z Gwiazdami w Galerii Victoria

Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 19:20
Aktualizacja: Niedziela, 5 maja 2013, 7:43
Autor: Michalina
Wałbrzych: Wałbrzych gotował z Gwiazdami w Galerii Victoria
Fot. Michalina
Minionego weekendu, 27 i 28 kwietnia, wałbrzyszanie poznali nieznane dotąd oblicza dwóch telewizyjnych sław: Dariusza Gnatowskiego, serialowego Arnolda Boczka oraz Piotra Cyrwusa, czyli Ryśka z „Klanu”. Galeria Victoria i Studio Magma byli organizatorami imprezy "Gotuj z Gwiazdami". Zapraszamy na obszerną fotorelację.

Aktorzy prowadzili kulinarne pokazy pełne zdrowego, wiosennego jedzenia. A poza gotowaniem i degustacją każdy mógł wziąć od aktorów autograf, sfotografować się wspólnie, a także zamienić kilka słów. Popularność i urok aktorów przyciągnęły do Galerii Victoria tłumy chcące poznać ich kuchenne sekrety.

Sobotnie popołudnie przyniosło gotowanie z Dariuszem Gnatowskim- odbyło się kilka jego pokazów kulinarnych. Aktor pokazywał, jak gotować smacznie, a jednocześnie lekko, a wszystko zaprezentowane było w zabawny, charakterystyczny dla aktora sposób, przeplecione anegdotkami i zakończone bliskim spotkaniem z publicznością. Serialowy Boczek gotował potrawy typowo polskie oraz kuchnię śródziemnomorską, bardzo zdrową- między innymi makaron ze szparagami, chłodnik, czy też lody podane z ciepłym dżemem.

Natomiast w niedzielę wałbrzyszanie mieli szansę oglądać kulinarne popisy Piotra Cyrwusa, który również zaczarował widzów swoimi niespodziewanymi zdolnościami gotowania i udowodnił, że jest nie tylko dobrym aktorem, ale też znakomitym kucharzem. Jego przepisy nawiązywały do kuchni góralskiej, a także francuskiej-każdy mógł skosztować między innymi kwaśnicy, piersi z kurczaka glazurowanych miodem, a na deser pieczonych jabłek pod kruszonką.

Pokazy aktorów to nie jedyne atrakcje przygotowane przez organizatorów podczas imprezy „Gotuj z Gwiazdami”. Odbyły się także pokazy carvingu, sprawdziany wiedzy kulinarnej, konkursy: na przykład na najdłuższą obierkę z jabłka, na krojenie cebuli na czas, na makaronowe ciasto, wyścig z jajkiem na łyżce oraz wiele innych. Był również kącik dla dzieci, gdzie odbywały się zabawy, między innymi na najładniejsze ozdobienie talerza.

„Gotuj z Gwiazdami” to już kolejne wydarzenie w Galerii Victoria organizowane przez agencję eventowo- medialną Studio Magma. –Ze względu na powodzenie poprzednich imprez, na czerwiec szykujemy następne duże wydarzenie- będzie równie ciekawie, a szczegóły zdradzimy wkrótce- mówiła Magda Legierska ze Studia Magma.

Gotowanie z aktorami było świetnym pomysłem i smaczną zabawą- wałbrzyszanie obdarzyli kucharzy jeszcze większą sympatią i wzbogacili ich wizerunki o nowy wymiar. Poza tym nauczyli się ciekawych metod gotowania. Jesteśmy głodni kolejnych kulinarnych spotkań w Galerii Victoria!

Obszerna fotorelacja z pierwszego dnia imprezy:
Gotowanie w Victorii

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group