Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5130
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzych grał z WOŚP

Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:27
Aktualizacja: 11:29
Autor: red
Wałbrzych: Wałbrzych grał z WOŚP
Fot. red
Wałbrzych kolejny raz zagrał z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy. W wałbrzyskim Sztabie WOŚP kwota wynosi 111 tys. 783,64 zł i wciąż liczymy. Najmłodszy nasz wolontariusz Jerzy Tomaszewski ma dwa lata.

Tuż przed koncertem zespołu Łzy padły rekordowe sumy:

Złote Serduszko zostało wylicytowane za 4000 zł, Góra Chełmiec za 900 zł, a wyjazd w Tatry za 2300 zł. Najmniejsza (taka dla niemowlaka), sygnowana logiem WOŚP, koszulka została wylicytowana podwójnie za łączną kwotę 450 zł. Marionetka, podarowana tradycyjnie przez Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, osiągnęła zawrotną cenę 500 zł.

Gwiazda wieczoru, zespół Łzy, dała czadu, a prowadzący- Krzysztof Chwaliński i Krzysztof Grabowski też nie próżnowali, co widać po osiągniętych kwotach podczas licytacji. Kto nie zdążył – ma jeszcze szansę zyskać fanty i wspomóc Fundację WOŚP. Licytacje potrwają do końca tygodnia. Od jutra zaglądajcie na nasze licytacje, które będą na bieżąco aktualizowane. Mamy śliczny złoty pierścionek z brylantem oraz…

Wałbrzych grał w Starej Kopalni, w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Przychodnia Zdrowia na Piaskowej Górze zaprosiła na specjalistyczne badania. Wolontariusze zbierali pieniądze także m.in. w: Muzeum Porcelany i Zamku Książ. Nasze miasto swoje koncertowanie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zakończy 21 stycznia o godz. 18.00 meczem koszykarzy II ligi Górnik Trans eu kontra kibice, który odbędzie się w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, ul. Wysockiego 11A. Wejście na mecz za wrzut do puchy. Przybywajcie!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group