Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2814
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych na świątecznej trasie ciężarówek Coca Cola

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 9 grudnia 2017, 8:21
Autor: red
Fot. organizatorzy
2 grudnia najradośniejsze ciężarówki na świecie wyruszyły w trasę po Polsce. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek zawita również do Wałbrzycha. Zdjęcia ze Świętym Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca–Cola to tylko nieliczne ze świątecznych atrakcji, jakie czekają na mieszkańców.

Prawie 14,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę. 14 grudnia w godzinach 15:00 – 20:00 ciężarówka Coca-Cola zagości przy Starej Kopalni.

Coca-Cola zaprasza do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi! Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, także z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny symbol okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany - kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki świąt. Oto kultowe ciężarówki Coca-Cola. Marka na dedykowanej stronie http://www.ciezarowkicocacola.pl oraz swoich kanałach społecznościowych opublikowała szczegółowy rozkład jazdy ogólnopolskiej trasy ich przejazdu. 2 grudnia br. w drogę znów wyjechał współczesny konwój św. Mikołaja złożony z 2 ciężarówek. Coca-Cola ponownie odwiedzi wybrane miasta w Polsce, ale przede wszystkim te miejscowości, które dotychczas nie gościły świątecznej ciężarówki. Konwój dotrze do 32 miast, kreśląc na mapie Polski obrys serca.

2 ciężarówki. 22 dni. 32 miasta. 2 równoległe trasy ogólnopolskie. Tysiące kilometrów na liczniku. Kilkadziesiąt tysięcy personalizowanych puszek Coca-Cola gotowych do rozdania z 19-tonowej ciężarówki! Moc atrakcji dla mieszkańców polskich miast.

O tym, jak ciężarówki zagościły w sercach Polaków i stały się elementem świątecznej tradycji świadczy ogromne zainteresowanie nimi kiedy za każdym razem, gdy odwiedzają miasta w Polsce. Za każdym razem wydarzeniom towarzyszy ogromna radość i magia. Selfie z czerwoną ciężarówką Coca-Cola jest dziś obrazem świąt tak, jak dla poprzedniej generacji było nim zdjęcie na kolanach u Mikołaja w przedszkolu. Takie wydarzenia w prosty sposób pokazują jakie mamy różnice między pokoleniami, a jednocześnie jak są one do siebie podobne.
- To kolejny rok kiedy Świąteczne Ciężarówki Coca-Cola ruszają w ogólnopolską trasę. Spośród 32 tegorocznych miast większość stanowią nowe lokalizacje. Chcemy dzielić się świąteczną radością z tymi, którzy dotychczas nie mieli szansy uczestniczyć w naszych wydarzeniach – mówi Damian Podawca, Senior Brand Manager
Coca-Cola.

Udział w wydarzeniach Coca-Cola jest bezpłatny.

Wydarzenie na profilu FB: https://www.facebook.com/events/352780408481973/
Strona www: http://www.ciezarowkicocacola.pl/

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group