Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 2564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Region: Wałbrzyscy policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową

Piątek, 12 grudnia 2014, 15:03
Autor: opr.red.
Wałbrzych/Region: Wałbrzyscy policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową
Fot. www.walbrzych.policja.gov.pl
Funkcjonariusze na terenie prywatnej posesji w miejscowości Wierzbna, zlikwidowali dziuplę samochodową. Policjanci zabezpieczyli elementy 16 skradzionych samochodów. Wartość wszystkich pojazdów oszacowano na kwotę ponad 500 tys zł. Z

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że na terenie prywatnej posesji w miejscowości Wierzbna ukryte są skradzione samochody. Przeszukanie potwierdziło wcześniejsze informacje. W pomieszczeniach gospodarczych znaleziono, pochodzący z kradzieży samochód Audi A4. Ujawniono również części 16 skradzionych na terenie Polski i Niemiec pojazdów marki VW, Audi i BMW. Wartość wszystkich samochodów oszacowano na kwotę ponad 500 tys zł.

Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Świdnicy, który dzierżawił przeszukane pomieszczenia gospodarcze. Usłyszał on zarzuty paserstwa, za które grozi kara do 5 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Należny dodać, że sprawa ma charakter rozwojowy. Nie są wykluczone dalsze zatrzymania.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group