Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 4998
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyska Szkoła Talentów

Środa, 1 września 2021, 6:33
Autor: red
Wałbrzych: Wałbrzyska Szkoła Talentów
Fot. organizatorzy
Kreatywność, pasja i dobra zabawa! Ruszają zajęcia stałe w WOK.

Balet z elementami jazzu, pracownia kreatywności, nauka gry na instrumentach, taniec, warsztaty szycia na maszynie to tylko wybrane propozycje Wałbrzyskiej Szkoły Talentów, która startuje wraz z początkiem nowego roku szkolnego. To seria zajęć w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników tańca i folkloru czeka Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych.

- U nas nie będziecie się nudzić, niezależnie od tego czy macie kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Warto wziąć udział w zajęciach stałych przygotowanych w ramach Wałbrzyskiej Szkoły Talentów – zachęca Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Pracownia kreatywności, balet z elementami jazzu, senior joga, maincraft, nauka gry na pianinie, skrzypcach czy ukulele, taniec, warsztaty teatralno-lalkarskie, warsztaty szycia na maszynie to tylko wybrane propozycje Wałbrzyskiej Szkoły Talentów.

Spotkania odbywają się w obu placówkach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury: na terenie Starej Kopalni i na Piaskowej Górze.

- Również zachęcam, abyście dołączyli do Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych. Startujemy z przytupem! Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej wok.walbrzych.pl oraz na naszym funpageu na facebooku – wyjaśnia dyrektor ośrodka.

Wałbrzyska Szkoła Talentów to także zajęcia plastyczne, warsztaty fotograficzne czy kursy językowe.

W sobotę, 4 września, o godzinie 16.30 Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na dzień otwarty Wałbrzyskiej Szkoły Talentów. Wszyscy ci, którzy chcą zobaczyć, jak wyglądają zajęcia powinni pojawić się w siedzibie ośrodka na Piaskowej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group