Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 4718
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyskie sprawy

Sobota, 8 stycznia 2022, 8:06
Aktualizacja: 9:22
Autor: PAW
Wałbrzych: Wałbrzyskie sprawy
Fot. red
Poseł Tomasz Siemoniak podczas wczorajszej konferencji odniósł się do spraw dotyczących bezpośrednio naszego miasta i regionu.
- Wałbrzych, jak wiele innych samorządów, pada ofiarą Polskiego Ładu i dostanie mniej pieniędzy - mówi Tomasz Siemoniak. - Przykro mówić o sytuacji w wałbrzyskim szpitalu, czy o tym, że Wałbrzych z lidera szczepień wlecze się teraz w ogonie i mieszkańcy zapisują się do szczepień w innych miejscowościach, bo ten system szczepień bez wsparcia prezydenta Romana Szełemeja, bezprawnie zwolnionego ze szpitala, przestał działać.

Poseł Siemoniak wspomniał również o złej sytuacji panującej w WSSE, gdzie niezadowoleni pracownicy skarżą się na mobbing i piszą listy do samorządowców.

- Liczyliśmy, że nasze interwencje w tym temacie, a także zmiana władz w WSSE poprawią sytuację - kontynuuje Siemoniak. - Będziemy nadal w tym temacie drążyć. Obóz rządzący chyli się ku upadkowi i popełnia kolejne błędy. My nadal chcemy współpracować ze stowarzyszeniem Dolny Śląsk Wspólna Sprawa, bo prezydenci Szełemej, Sutryk czy Moskal-Słaniewska dobrze zarządzają swoimi miastami.

Twoja reakcja na artykuł?

10
15%
Cieszy
29
43%
Hahaha
5
7%
Nudzi
1
1%
Smuci
4
6%
Złości
19
28%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group