Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 4752
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Wałbrzyszanie wypływają na szerokie wody

Poniedziałek, 18 października 2021, 7:38
Aktualizacja: 9:01
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Wałbrzyszanie wypływają na szerokie wody
Fot. użyczone
LUSHY! czyli trio Karolczyk, Akerman i Rup. Fundamentem ich muzyki jest solidny groove i przestrzenne dźwięki, na tle których historia opowiadana jest melodią. Zespół eksperymentuje z wieloma gatunkami, zawsze jednak opierając swoje kompozycje na żywych instrumentach.

Historia składu sięga okresu szkoły muzycznej i improwizowanych sesji w składzie gitara, bas i perkusja, mających miejsce w rodzinnym Wałbrzychu. Po kilku latach, już we Wrocławiu, z bagażem doświadczeń i bankiem pomysłów zabierają się za
rejestrację wspólnego materiału. Do współpracy nad nim zaprosili kolegę i producenta Radka Baranowskiego a także różnych wokalistów.

Pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzące wydawnictwo jest Luscious Mind. Jest on wędrówką przez bezgraniczne krajobrazy, w których panuje harmonia barw, kształtów i uczuć. Utwór może przywodzić na myśl piękną panoramę widoczną ze
wzgórz Aten, miasta, w którym na co dzień mieszka i tworzy WERA – wokalistka i instrumentalistka, a prywatnie koleżanka z czasów szkoły muzycznej. To jej głos słyszymy w utworze.

https://www.facebook.com/lushyband

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
1
11%
Hahaha
3
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group