Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2516
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Walczą z nieporządkiem

Poniedziałek, 2 grudnia 2019, 10:53
Aktualizacja: Środa, 4 grudnia 2019, 8:38
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Walczą z nieporządkiem
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
Dbanie o nieruchomość jak i jej otoczenie powinno być dla mieszkańców wspólnym dobrem. Z takiego założenia wyszli lokatorzy jednego z budynków przy ul. Daszyńskiego, którzy dbają o porządek przy pojemnikach na odpady. Straż Miejska docenia zaangażowanie mieszkańców i tym samym zachęca, by brać przykład z lokatorów z w/w ulicy.

Najczęściej w naszym mieście funkcjonariusze spotykają się z nieprawidłową segregacją, przepełnionymi pojemnikami na odpady czy nieustającym problemem nadgabarytów. Dlatego też chcemy pochwalić postawę mieszkańców z ul. Daszyńskiego, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i uporządkowali teren przy pojemnikach. Każdy z nas chce żyć w ładnym i czystym otoczeniu, a czy tak będzie zależy tylko od nas samych. Dodatkowo mieszkańcy dbają o segregację odpadów jak i zachęcaj innych do utrzymania porządku.

Tymczasem dziś zostaliśmy telefonicznie poinformowani przez mieszkankę jednego z budynków przy ulicy Rymanowskiej, że podrzucanie odpadów przez okolicznych mieszkańców do kontenerów sąsiadów stało się tu nagminną praktyką.
- Niestety, ale przyłapaliśmy okolicznych mieszkańców, że podrzucają śmieci do naszych kontenerów. Najgorsze jest to, że nawet nie zadadzą sobie trudu, żeby te worki wrzucić do pojemników, tylko porzucają je obok. Zgłaszaliśmy sprawę do Straży Miejskiej, ale z tego co wiemy, to takie sytuacje się nasilają, a wzrost cen, który nas czeka od stycznia, pewnie jeszcze bardziej ten problem wyostrzy - mówi nasza czytelniczka.

Twoja reakcja na artykuł?

5
42%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
25%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group