Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 2634
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Walczymy z koronawirusem”

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 28 sierpnia 2020, 6:42
Aktualizacja: Sobota, 29 sierpnia 2020, 9:07
Autor: red
Fot. organizatorzy
Wszyscy musimy stosować się ściśle do konkretnych zaleceń i rekomendacji mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii koronowirusa.

W szczególności dotyczy to dzieci, które rozpoczynają nowy rok szkolny. I właśnie z myślą o nich zainicjowana została lokalna akcja społeczna związana z zachowaniem bezpieczeństwa w czasie panującej pandemii. W ramach realizowanej akcji dla uczennic i uczniów wałbrzyskich placówek szkolnych wydrukowane zostały nalepki dotyczące zachowania dystansu oraz mycia rąk. Nalepki sukcesywnie przekazywane będą do dyrektorów szkół z prośbą o dystrybucję wśród dzieci.

Organizatorami akcji są: Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz SuperFotograf.
Przypominamy, że ponadto obowiązują ogólne zasady higieny m.in. zasłanianie ust podczas kichania i kaszlu oaz zakładanie maseczek w środkach transportu oraz sklepach i miejscach użyteczności publicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
3
50%
Hahaha
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group