Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4848
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wandalizm skutkiem konfliktu

Czwartek, 16 marca 2023, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Wandalizm skutkiem konfliktu
Fot. KMP Wałbrzych
42–letni mieszkaniec naszego miasta trafił wczoraj w ręce policjantów kryminalnych pierwszego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili, że to on w styczniu tego roku uszkodził zaparkowany w dzielnicy Szczawienko samochód osobowy.

Wałbrzyscy funkcjonariusze w pierwszej połowie stycznia otrzymali informację o uszkodzeniu mienia i ustalili, że nieznany wtedy sprawca ostrym narzędziem uszkodził kilka elementów karoserii jednego z zaparkowanych przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu samochodów osobowych. Tym samym spowodował straty na rzecz pokrzywdzonego mężczyzny w kwocie łącznej blisko 3 tysięcy złotych.

Zebrane w sprawie informacje pozwoliły na ustalenie tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za dewastację pojazdu. 42-letni wałbrzyszanin wpadł w ręce funkcjonariuszy wczoraj przed południem przy ul. Blankowej w Wałbrzychu.

W trakcie czynności procesowych podejrzany przyznał się do winy. Tłumaczył, że dokonał uszkodzenia mienia gdyż od dłuższego czasu jest skonfliktowany z pokrzywdzonym. Niestety zamiast rozwiązać problem zgodnie z przepisami, popełnił przestępstwo, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

3
25%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
17%
Smuci
5
42%
Złości
1
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group