Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 1584
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ważą się losy pracowników Spółki Przewozy Regionalne

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 3 listopada 2014, 7:39
Aktualizacja: 7:41
Autor: red
Fot. użyczone
Związki zawodowe działające w Spółce Przewozy Regionalne zaplanowały na najbliższy wtorek 4 listopada pikietę protestacyjną pod siedzibą UMWD we Wrocławiu.

Zachęcamy do zapoznania się z pismem związków zawodowych działających w Spółce Przewozy Regionalne, jakie otrzymaliśmy na temat tej pikiety.

Pismo znajduje się na załączonym zdjęciu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

najnaj 2-11-2014 17:35
Popaprańce dla kasy zaprzedadzą własną duszę i dla kasy zlikwidują co się da. Ludzie mają chodzić piechotą jak za średniowiecza. Może wybory rozjaśnią wyborcom umysły i przywrócą rozsądek. POgonimy butnych, bezmyślnych karierowiczów.
~fik 2-11-2014 18:47
To co dobre nie likwidują.Likwidują popaprańców.którzy patrzą tylko na siebie i na swoją kasunie.Oczywiście -praca to i ma być płaca,ale dla tych którzy nie naruszają przepisów prawa a nie dla tych co idą po trupach do celu-biedaki.
~Jędrek 2-11-2014 19:36
No widzicie co robią związkowcy , ano ludziom kolo pupy , bo władz sobie poradzi i wpuści na tory innego przewożnika / a czekają już i Czesi i Niemcy / i tyle , a ludzie strajkujący i wierzący zwiazkowcom , pójdą na bruk razem z nimi , chwała związkom zawodowym . Opamiętajcie się kolejarze póki czas .
~Jędrek 2-11-2014 19:36
No widzicie co robią związkowcy , ano ludziom kolo pupy , bo władz sobie poradzi i wpuści na tory innego przewożnika / a czekają już i Czesi i Niemcy / i tyle , a ludzie strajkujący i wierzący zwiazkowcom , pójdą na bruk razem z nimi , chwała związkom zawodowym . Opamiętajcie się kolejarze póki czas .
~molo 2-11-2014 19:59
i dobrze zlikwiduja wszystkie promocje po wyborach , nie bedzie juz za 5 zł do wrocka. a zwalniac zwalniaja wszedzie , mnie zwolnili i nikt nie podpisywal w mojej sprawie petycji
~rś 2-11-2014 21:09
Jaki był udział związkowców, w epokowym dziele podziału PKP na ponad 30 spółek? Panowie jakoś nie widzą małych i licznych rywali, którzy przejęli gros pasażerów.
~Piskorz 2-11-2014 22:17
Osiem lat rządów ludzi z koalicji PSL i PO, doprowadził kraj do marazmu. Tym ludziom, nie powinno się powierzać do prowadzenia nawet budki z piwem. Tak, to są w większości postawieni na stanowiskach przez różnego rodzaju koligacje ludzie, którym tylko się wydaje, że coś potrafią, że coś wiedzą. Wzajemne partyjne popieranie się, stworzyły układy tak mocne, że nawet prawo wobec tych grup jest bezsilne. Lawina likwidacji polskich przedsiębiorstw, szpitali, szkół prowadzona przez liberałów obecnej koalicji, oraz ogromne zadłużenie kraju, sprowadzi dla Polski wielkie nieszczęście, aż strach o tym myśleć. Rozdziobią nas kruki, wrony...
~nosferatu do piskorz 3-11-2014 8:45
Ja pamiętam dwa lata rządów PiS. Bardzo dobrze, pamiętam jak uciekł wtedy pierwszy milion Polaków. Zapewne w obawie przed dobrobytem. Chciałem Ci jeszcze kolego przypomnieć, że PiS bo objęciu władzy, zdymisjonował wszystkich dyrektorów i prezesów spółek skarbu państwa. Stanowiska zostały obsadzone przez ludzi związanych z władzą, nie posiadających doświadczenia i wiedzy. Skutki tego kroku odczuwamy do dziś. Przykładem jest powyższy proces. Szczerze powiedziawszy w d... mam to, czy to będą Przewozy Reginalne, czy Deutsche Bahn, liczy się jakość świadczonych usług, a ta, jak wszyscy wiemy jest ŻADNA.
~Nina 3-11-2014 15:56
Go Piskorza; Tak ,racja kruki juz nas rozdrapaly i czynia to dalej.Nic bez nich sie nie obywa,sa wszedzie ,bo chyba o takich krukach piszesz?czy nie?
~Piskorz 3-11-2014 21:17
Nosferatu, też to dobrze pamiętam kolego, doskonale pamiętam hasło PISu TKM. Potem, na pewno pamiętasz jak przyszło nowe, bardzo podobne, nazywające się PO i PSL i zrobiło to samo, tylko trochę wolniej. To jest tragedia, że jesteśmy skazani na dwie prawicowe partie, obie zrzeszające członków o cechach j.w. napisaliśmy. Nie biorę pod uwagę partii KNP, gdyż uważam ją za efemerydę jednych wyborów.
~ 4-11-2014 8:08
A czym sie rożni PIS od PO prócz ideologii? Jedni i drudzy pasożyty mający w poważaniu zwykłego Kowalskiego ale ludzie zaczynają to widzieć i w doopie maja ideologie gdy jedzenia brak,a w domu zimno.
~Piskorz 4-11-2014 17:29
Nina, cytowałem Żeromskiego. Historia kołem się toczy, więc jak widzisz po 120 latach, cytat bardzo na czasie. W przeciwieństwie do Kolegi Nosferatu nie jest mi obojętne czy Przewozy Regionalne, czy Deutsche Bahn. Zgadzam się natomiast z Wami, ale powiem więcej, PIS od PO nie różni się nawet ideologią. Dowodem jest, że po przegranych wyborach przez PIS wielu przechrzciło się na PO, zachowując stanowiska, wielu stało się znaczącymi aktywistami PO, otrzymując teki ministrów, sekretarzy stanu... O czym to świadczy, że tym ludziom nie można dać wiary, że są prosto mówiąc oszustami, aktywnymi tylko przed wyborami. Mogę tak do rana, ale na razie wystarczy.
~Pawełek 7-11-2014 7:27
Faktem jest to, że od 7 lat rządzi PO - Partia Oszustów i to ją należy rozliczać za stan obecny. Gdy dzisiejsza opozycja przejmie władzę powinna też być rozliczana, ale wszystko w swoim czasie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group