Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 3930
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Unisław Śląski: Wbił sobie nóż

Sobota, 25 września 2021, 10:26
Autor: red
REGION, Unisław Śląski: Wbił sobie nóż
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki profesjonalnym i szybkim działaniom funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach – mł. asp. Jakub Lorenc oraz mł. asp. Mateusz Bębas – w środę wieczorem uratowali życie zdesperowanego mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo.

Według zgłoszenia, 44-letni mężczyzna w miejscu zamieszkania nieoczekiwanie wbił sobie nóż w brzuch, a następnie wybiegł z domu. Miał znajdować się pod wpływem alkoholu. Zaalarmowani o zdarzeniu dzielnicowi z Boguszowa-Gorc niezwłocznie udali się do Unisławia Śląskiego. Wiedzieli, że w takiej sytuacji liczy się każda sekunda, gdyż poszkodowany mógł uszkodzić sobie ważny narząd wewnętrzny i wykrwawić się. Przeprowadzone działania doprowadziły policjantów do pobliskiego lasu. Tam też, po krótkich poszukiwaniach, znaleźli rannego mężczyznę. Potwierdziło się, że posiada on silnie krwawiącą ranę kłutą, co stwarzało realne zagrożenie dla jego życia.

Boguszowscy policjanci udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej i ostatecznie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego, który to przewiózł zdesperowanego 44-latka do szpitala. Mężczyzna na czas trafił pod opiekę lekarzy, pozostając ostatecznie w placówce medycznej celem hospitalizacji.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
4
27%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
13%
Smuci
3
20%
Złości
5
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group