Środa, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 3604
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Wciąż nie zidentyfikowano znalezionych zwłok

Czwartek, 25 marca 2010, 16:59
Aktualizacja: 17:01
Autor: red
REGION, Mieroszów: Wciąż nie zidentyfikowano znalezionych zwłok
Policja sprawdza wszystkie informacje dotyczące zaginięcia Kamila
Fot. red
Dopiero po badaniach DNA okaże się, czy ciało znalezione w rzece w Kowalowej, to zwłoki 16–letniego Kamila.

Przypomnijmy, że Kamil wyszedł z domu 18 lutego i ślad po nim zaginął. Chłopak nie dawał żadnych znaków życia. Rodzina i policja wszczęli poszukiwania nastolatka. W ostatnich dniach badany był m.in. wątek dręczenia Kamila przez rówieśników.

Wczoraj po południu w rzece w miejscowości Kowalowa w gminie Mieroszów znalezione zostały zwłoki płci męskiej. Policjanci od początku podejrzewali, że mogą to być zwłoki zaginionego chłopca. Jednak ciało wyłowione z rzeki znajdowało się w stanie rozkładu i dlatego nie można było ponad wszelką wątpliwość ustalić tożsamości denata.

Ojciec chłopca rozpoznał wprawdzie odzież, ale nie jest w stanie zidentyfikować zwłok. Dopiero jutrzejsza sekcja zwłok da odpowiedź, jak zginęła osoba znaleziona w rzece. Na odpowiedź na pytanie, czyje ciało zostało znalezione w Kowalowej, będziemy musieli trochę poczekać. Konieczne bowiem będzie prawdopodobnie przeprowadzenie badań DNA. Te badania wykażą ponad wszelką wątpliwość, czy znalezione wczoraj w Kowalowej ciało, to zwłoki zaginionego przed ponad miesiącem 16-letniego Kamila z Mieroszowa.

Tymczasem policja prowadzi czynności śledcze w sprawie zaginięcia Kamila. Wciąż badany jest wątek dręczenia chłopca przez rówieśników. Przesłuchiwani w sprawie będą nauczyciele oraz sami uczniowie.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group