Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 4138
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Wędrująca wystawa

Niedziela, 18 października 2020, 6:42
Autor: red
powiat wałbrzyski: Wędrująca wystawa
Fot. Ziemia Wałbrzyska
„Artyści dzieciom” i „Piękno Ziemi Wałbrzyskiej”🖌Wystawę malarstwa pod takim właśnie hasłem oglądać można w B+CK w Czarnym Borze już od wtorku 20 października.

Na wystawę zapraszają Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, Wójt Gminy Czarny Bór oraz Dolnośląski Oddział Związku Artystów Plastyków.
Wśród wystawionych prac będą Państwo mogli zobaczyć najpiękniejsze zakątki powiatu wałbrzyskiego, pędzla m.in. Piotra Pawlickiego, Danuty Orskiej, Wiesławy Lewandowskiej oraz wielu innych znakomitych artystów malarzy.
- Chcemy dotrzeć z tą wyjątkową wystawą jak najbliżej ludzi. Zależy nam szczególnie na dotarciu ze sztuką do dzieci i młodzieży. Jeśli najmłodsi mieszkańcy naszego powiatu dostrzega walory miejsca w którym żyją i je docenia, będą dzielić się swoim spojrzeniem z innymi - mówi Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski.

Wystawę oglądać można od 20-30 października br. w Bibliotece +Centrum Kultury w Czarnym Borze w godzinach pracy placówki. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym wystawę jednocześnie oglądać może 5 osób. Przypominamy o obowiązkowych maseczkach, dezynfekcji oraz dystansie społecznym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group