Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5793
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Weteran Dolar czeka na nowy dom

Wtorek, 26 lipca 2016, 8:58
Aktualizacja: 9:00
Autor: red
Wałbrzych: Weteran Dolar czeka na nowy dom
Fot. użyczone
Kolejny pies z wałbrzyskiego schroniska czeka na swój dom.

Dolar wykazuje zachowania psa stróżującego. Dodatkowo jego niedowidzenie powoduje strach, a u niego agresję. Psiak mocno obszczekuje ludzi idących koło jego boksu, nie pozwoli się dotknąć, kłapie zębami. Jego "grożące", stróżujące zachowania sprawiają, że szanse na jego adopcję bezpośrednio ze schroniska, bez poznania go na spacerze, są praktycznie zerowe. I tak "odstrasza" od siebie wszystkich już prawie 7 lat.

SIEDEM lat jest w schronisku. To obecnie absolutnie weteran weteranów. Żaden rezydent schroniska, jak wynika z naszych informacji, nie ma dłuższego stażu. Najważniejsze jest jednak to, że Dolar na spacerze staje się zupełnie inny. Pozwala się głaskać, nie kłapie już zębami, nie szuka może specjalnie kontaktu i może nigdy nie być typem przytulaka, ale może po prostu potrzebuje czasu. Potrzebuje mieć swój dom i człowieka, którego mógłby obdarzyć psią miłością. Któremu mógłby zaufać.

Daliśmy tej biedzie na imię Dolar, gdyż dobry dom dla niego będzie równoznaczny głównej wygranej w wielkiej loterii, dla niego to będzie jak MILION DOLARÓW – niby praktycznie nierealne, ale nielicznym się udaje.... czy i on zazna spokoju i miłości na starość, czy ktoś przygarnie go z całym dobrodziejstwem inwentarza? Kontakt: 504 545 641.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group