Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 3717
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Wiadukt otwarty

Piątek, 11 listopada 2022, 9:50
Aktualizacja: 10:03
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Wiadukt otwarty
Fot. UMWD
W Boguszowie–Gorcach z udziałem Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Grzegorza Macko, Burmistrz Boguszowa–Gorc Sylwią Dąbrowską oraz z pozostałymi gośćmi dokonano symbolicznego odbioru wiaduktu na ul. Krakowskiej.
- Remont wiaduktu na ul. Krakowskiej w Boguszowie-Gorcach umożliwił udrożnienie tego ciągu komunikacyjnego łączącego gminę Boguszów-Gorce z Wałbrzychem i resztą powiatu wałbrzyskiego. Jest to bardzo ważne w kontekście planowanych inwestycji drogowych w związku z czym cieszę się, że ta inwestycja pomyślnie dobiegła końca – poinformował wicemarszałek województwa Grzegorz Macko.

Inwestycja została dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie ponad 550 tys. zł, a całkowity koszt tej inwestycji wyniósł 1,1 mln zł.

- Cieszę się, że po latach starań budowa została zakończona. Przeprowadziliśmy gruntowną modernizację tego obiektu i dzisiaj oficjalnie oddajemy bezpieczny, efektownie wykonany wiadukt – mówiła burmistrz Boguszowa-Gorc Sylwia Dąbrowska.

Wiadukt jest bardzo istotnym ciągiem komunikacyjnym łączącym Gminę Boguszów-Gorce z Wałbrzychem, który wymagał remontu ze względu na zły stan konstrukcji.

- To jeden z głównych ciągów komunikacji drogowej w gminie Boguszów-Gorce, który zapewnia przejazd na trasie Wałbrzych - Boguszów-Gorce - Kamienna Góra – kończy Sylwia Dąbrowska.

Twoja reakcja na artykuł?

29
58%
Cieszy
9
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
4%
Smuci
2
4%
Złości
8
16%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group