Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3581
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Wiadukt otwarty dla kierowców

Wtorek, 13 września 2022, 14:16
Aktualizacja: 14:21
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Wiadukt otwarty dla kierowców
Fot. Gmina Miasto Boguszów–Gorce
Mamy dobrą informację dla kierowców podróżujących z Boguszowa–Gorc, Czarnego Boru czy Kamiennej Góry w kierunku Wałbrzycha i odwrotnie.

Dziś została podjęta decyzja, że od dziś właśnie wiadukt przy ulicy Krakowskiej, który w ostatnich miesiącach został wyremontowany, ale był otwarty tylko dla komunikacji miejskiej, teraz został udostępniony wszystkim kierowcom. To świetna informacja dla mieszkańców Boguszowa-Gorc, bowiem należy pamiętać, że od jutra zamknięta zostaje droga prowadząca z Boguszowa do Wałbrzycha przez popularne serpentyny.

To ostatnie oznacza przypominamy zmianę organizacji ruchu na DW 367 w związku z budową obwodnicy Sobięcina w Wałbrzychu. Eurovia Polska SA, realizująca zadanie pn. „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 367 – obwodnica Sobięcina w Wałbrzychu („Droga Sudecka”) informuje, że w dniach 14. września -14 października droga wojewódzka nr 367 na odcinku od km 58+280 do km 54+120 (od wysokości budynku przy ulicy Zachodniej 7 do pierwszej serpentyny za wiaduktem) w obu kierunkach Wałbrzych - Boguszów-Gorce, zostanie całkowicie zamknięta w związku z planowanymi w tym rejonie pracami rozbiórkowymi wiaduktu kolejowego. Dojazd dla mieszkańców ulicy Zachodniej zostanie utrzymany. Na czas trwania robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która przewiduję objazd prowadzący przez miejscowości: Jabłów, Lubomin, Szczawno-Zdrój.

Twoja reakcja na artykuł?

13
57%
Cieszy
3
13%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
4
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group