Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 2227
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Wiarygodni po raz piąty

Piątek, 14 grudnia 2012, 6:12
Autor: opr.red/UM Świebodzice
Warszawa: Wiarygodni po raz piąty
Fot. użyczone
W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się Gala XI edycji konkursu "Gmina Fair Play" – Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji.

Świebodzice w tym roku otrzymały aż trzy nagrody: wyróżnienie honorowe i Złotą Statuetkę Gminy Fair Play, dodatkowo burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz otrzymał prestiżowy tytuł "Samorządowego Menadżera Roku" 2012.
Przyznając ten tytuł Kapituła oceniała m. in. innowacyjność w zakresie promocji inwestycji, wkład w kreatywne wykorzystanie kapitału ludzkiego w samorządzie lokalnym oraz w podniesienie jego poziomu edukacyjnego, czy osiągnięcia gospodarcze, społeczne i kulturalne realizowane w ramach instytucji samorządowej.

Z kolei Złota Statuetka Gminy Fair Play jest ukoronowaniem pięciu ostatnich lat, w których Świebodzice zdobywały tytuł Certyfikowanej Lokalizacji Inwestycji.

To już piąty raz z rzędu nasza gmina otrzymuje certyfikat. Tegoroczne, tak wyjątkowe bo aż potrójne wyróżnienie to znak, że Świebodzice systematycznie dbają o swój rozwój, są wiarygodnym partnerem biznesowym, kierują się zasadami etyki i utrzymują wysokie standardy.

- To nagroda dla wszystkich mieszkańców Świebodzic - podkreśla burmistrz Bogdan Kożuchowicz. - Kapituła tego prestiżowego konkursu dostrzegła i doceniła, jak wiele zmian - na lepsze - zaistniało w mieście, a dzięki nim poprawia się życie mieszkańców. Jestem przekonany, że wpłynie na to także pełna aktywizacja Podstrefy a także kolejne inwestycje w infrastrukturę z wykorzystaniem pieniędzy unijnych.

A z tym Gmina Świebodzice radzi sobie równie doskonale, o czym świadczy przyznany niedawno tytuł Dolnośląskiego Lidera RPO - dla samorządu najlepiej wykorzystującego unijne wsparcie

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group