Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3718
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego zaprasza na Bal Sportowca

Piątek, 13 stycznia 2017, 7:36
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Wałbrzych: Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego zaprasza na Bal Sportowca
Fot. użyczone
– Będzie mi bardzo miło na Bal Sportowca udać się w towarzystwie dwóch osób, które wylicytują zaproszenie podczas 25. finału WOŚP w Wałbrzychu – mówi Iwona Krawczyk, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Impreza rozpocznie się od gali wręczenia nagród dla najpopularniejszych sportowców, trenerów, działaczy na Dolnym Śląsku w roku 2016.

W imprezie udział weźmie ok. 420 gości, w tym znani sportowcy, obecni i byli. Swój udział w balu potwierdzili: Marek Plawgo, Szymon Kołecki, Maciej Paterski, Łukasz Kadziewicz, Dariusz Juzyszyn, Jacek Gaworski, Alicja Tchórz, Renata Mauer-Różańska, Piotr Małachowski, przedstawiciele drużyny futbolistów amerykańskich Panthers Wrocław, a także Dolnośląska Rodzina Olimpijska.

Oprócz środowiska sportowego spotyka się również dolnośląskie środowisko biznesowe i artystyczne.
Tradycyjnie już Bal Sportowca jest okazją, żeby pomóc potrzebującym. Odbędą się: loteria oraz aukcje na rzecz pacjentów Przylądka Nadziei, czyli fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Do zaproszenia Pani Wicemarszałek dołącza kosz, w którym znajdują się: papeteria z papieru czerpanego z Muzeum Papiernictwa w Dusznikach- Zdroju, biżuteria z agatami, świecznik kryształowy, komplet kryształowy - Huta Julia w Piechowicach, zestaw słodyczy Lindt, serwetki z lnu naturalnego „Świat Lnu”.

Cena wywoławcza: 100 zł.

Miejsce: Stadion Wrocław - Klub Biznesowy, data: 20.01.2017, godz. 20.00.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group