Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2848
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Więcej miejsc parkingowych w centrum miasta

Czwartek, 11 stycznia 2018, 12:04
Autor: red
Wałbrzych: Więcej miejsc parkingowych w centrum miasta
Fot. Robert Bajek
Rozpoczęło się wyburzanie budynku znajdującego się przy ulicy Limanowskiego pod numerem 11. W miejscu po pustostanie powstaną miejsca parkingowe.

Budynek przy ulicy Limanowskiego 11 ma długą historię, ale w ostatnich latach był siedzibą dla ZNP i Solidarności oświatowej. Ponadto funkcjonowały tam prywatne kancelarie prawne. Jakiś czas temu obiekt został opróżniony, a dotychczasowi najemcy znaleźli sobie nowe siedziby. Nieruchomość ta w najbliższych kilkunastu dniach zostanie całkowicie rozebrana, bowiem zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i planami samorządu, to miejsce zostanie przeznaczone na miejsca parkingowe, których wciąż w centrum miasta brakuje.

To kolejne wyburzenia w okolicy parkingu przy ul. Rycerskiej. Wcześniej gmina Wałbrzych wyburzyła w tej okolicy już opustoszałe budynki gospodarcze, a w kolejce po kamienicy przy Limanowskiego 11 czekają magazyny znajdujące się na tej samej ulicy. Wkrótce zapewne ruszy również remont ulicy Przemysłowej, gdzie również mają powstać miejsca parkingowe dla kierowców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group