Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4503
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Włamania, napady….

Poniedziałek, 29 marca 2010, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Włamania, napady….
Fot. red
Funkcjonariusze policji odnotowali w ostatnich dniach wiele przestępstw. Wśród zatrzymanych osób są też takie, które mają na koncie napady i pobicia.

Przy ulicy Orkana w Wałbrzychu policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w nocy z 15 na 16 marca włamał się do domku jednorodzinnego, skąd ukradł artykuły budowlane o wartości 8 tys. zł. Natomiast przy ulicy Słowackiego w Wałbrzychu stróże prawa zatrzymali 16-letnią dziewczynę, która napadła na swoją rówieśniczkę i ukradła jej 5 zł. Ten wyskok będzie kosztował agresywną 16-latkę znacznie więcej, bo Sąd Rodzinny i Nieletnich zadecydował, że dziewczyna na trzy miesiące trafi do ośrodka wychowawczego.

Przy ulicy Chrobrego w Wałbrzychu policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który włamał się do jednego z kiosków, skąd ukradł papierosy o wartości 50 zł. W Głuszycy przy ulicy Grunwaldzkiej w ręce funkcjonariuszy wpadł 21-latek, który z nieczynnego zakładu produkcyjnego ukradł 9 aluminiowych pojemników. Tymczasem przy ulicy Wyszyńskiego w Wałbrzychu zatrzymany został 20-latek, który jest podejrzewany o to, że włamał się do wolnostojącego budynku, skąd ukradł elementy pieca kaflowego oraz żeliwną wannę. Straty spowodowane jego przestępczą działalnością oszacowano na 450 zł. Przy ulicy Grabowskiej w Wałbrzychu wpadł 25-latek, który ma na koncie włamanie do jednego ze sklepów, skąd ukradł artykuły o wartości 900 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group