Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2804
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Włamywali się głównie do samochodów

Środa, 3 listopada 2010, 12:25
Aktualizacja: 12:25
Autor: red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn wieku 26 i 28 lat, którzy włamali się do trzech samochodów osobowych.

Policjanci III komisariatu policji w Wałbrzychu zatrzymali na gorącym uczynku włamania do pojazdów przy ulicy Okrężnej w Wałbrzychu dwóch nietrzeźwych mężczyzn w wieku 26 i 28 lat. Mężczyźni okradali pojazdy z wybranych elementów wyposażenia, takich jak trójkąt odblaskowy, linka holownicza czy gaśnica. Funkcjonariusze odzyskali wszystkie skradzione przedmioty.

Okazało się, że mężczyźni są ponadto sprawcami czterech innych włamań do pojazdów, z czego trzy nie zostały zgłoszone organom ścigania. Teraz śledczy z „trójki” muszą ustalić i dotrzeć do wszystkich pokrzywdzonych oraz ustalić wysokość strat spowodowanych działalnością przestępczą zatrzymanego duetu. Podejrzani poruszali się samochodem osobowym, którego kierowcą był starszy z mężczyzn. W momencie zatrzymania kierował on samochodem będąc pod wpływem alkoholu (1,53‰).

Zatrzymani wyjaśnili policjantom, że zrobili to, bo byli pod wpływem alkoholu, czyli z nudów i głupoty. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group