Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3699
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: WOK na Piaskowej Górze powraca

Poniedziałek, 20 lutego 2017, 13:20
Aktualizacja: 14:24
Autor: red
Wałbrzych: WOK na Piaskowej Górze powraca
Fot. organizatorzy
Po remoncie i modernizacji, Wałbrzyski Ośrodek Kultury przy ulicy Broniewskiego znów będzie dostępny dla mieszkańców.

BOVSKA to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień́ 2016 roku. Koncert już 11 marca o godz. 18.00 – uwaga – w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze - #coolturalnareaktywacja przy ul. Broniewskiego 65a.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty “Kaktus” wyprzedał się̨ w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie. Odtworzono je ponad 10 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka “Kaktus” jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN “Druga Szansa”.

Artystka otrzymała również̇ Złotą Płytę̨ za sprzedaż̇ ponad 10 tys. egzemplarzy singla „Kaktus”.

BOVSKA ma za sobą̨ występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

BOVSKA od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę̨ internetową i serię kameralnych nagrań́, aż̇ po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Drugi album Bovskiej, będący kolejną kompleksową odsłoną Artystki, ukaże się̨ już̇ w marcu 2017 roku. Można mieć́ pewność́, że będzie to odsłona bardzo zauważalna.

Bilety na koncert: 30 zł kupisz w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group