• Środa, 29 stycznia 2020
  • Godz. 13:17
  • Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
  • Czytających: 4986
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

WOK szuka talentów

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 15:37
Autor: red
Fot. organizatorzy
Zastanawialiście się kiedyś: czym jest TALENT? Co o nim świadczy?

Talent to coś, co ma się od urodzenia, co może być głęboko w nas ukryte. Doświadczenie, które nabywamy w życiu, może pomóc odkryć to, co w nas „siedzi”. Talent jest takim nieoszlifowanym diamentem, który brylantem staje się dopiero, gdy wpłynie nań doświadczenie.

Czy sam talent wystarczy? Oczywiście, że nie. Żeby go rozwinąć, potrzebna jest ciężka praca i nabieranie praktyki. Dlatego w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury stworzono Wałbrzyską Szkołę Talentów. Organizatorzy pragną pomóc tym, którzy chcą realizować swoją pasję i czują spełnienie w tym, co robią. Chcą, żeby ludzie żyli pełnią życia i rozwijali się poprzez zabawę. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć m.in. czym jest rysunek klasyczny, uczestniczyć w zajęciach malarstwa i rysunku. A jeżeli marzą o tym, by dostać się na ASP lub architekturę, instruktorzy z przyjemnością im w tym pomogą. Dla wszystkich tych, którzy nie chcą malować, a plastyka i prace manualne sprawiają im przyjemność, przygotowano warsztaty ceramiczne, quilingu, scrapingu, a nawet warsztaty florystyczne czy zajęcia projektowania mody.

Dla tych, którzy twierdzą, że taniec to ich życie, przygotowano zajęcia z tańca klasycznego i towarzyskiego. Oczywiście nie zabraknie też nowoczesnych form ruchu, takich jak: breakdance czy street dance, popping, locking, house, hip- hop czy robiący furorę video clip dance.

Uważasz, że jesteś za stary/a lub twoje dziecko jest za małe by tańczyć? Organizatorzy zapewniają:
- My ci udowodnimy, że tańczyć może każdy bez względu na wiek. Dla przedszkolaków przygotowaliśmy zajęcia rytmiczno – taneczne zaś dla osób dorosłych, poza wspomnianymi już zajęciami, proponujemy lady styling (aerobik taneczny), latino solo oraz najmodniejszą w ostatnim sezonie zumbę.

Kochasz śpiewać? Na scenie czujesz się jak ryba w wodzie? Zajęcia muzyczne są idealne dla ciebie. Pod bacznym okiem instruktorów rozwiniesz swoje zdolności wokalne oraz nauczysz się grać na instrumentach takich jak gitara, skrzypce czy pianino. Sądzisz, że wszystko to już umiesz, ale nadal obawiasz się występować przed publicznością? Nic prostszego, zapisz się na zajęcia wokalno –estradowe. Nauczysz się, jak zachowywać się na scenie oraz pokonasz tremę.

Wielu z Was pewnie marzy, by występować w filmach, serialach, czy na deskach teatru; marzy o tym, by zostać aktorem/aktorką. Zapisując się na zajęcia teatralne rozwiniecie swój warsztat aktorski, uruchomicie wyobraźnię i co najważniejsze zaspokoicie swój głód sceny dobrze się przy tym bawiąc.

Wierzymy, że Wałbrzyska Szkoła Talentów otworzy nowe perspektywy rozwoju, kształcenia, kreacji sztuki, realizacji pasji i marzeń bez względu na wiek.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group