Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4826
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wpadli na Podgórzu i w centrum

Niedziela, 24 kwietnia 2022, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Wpadli na Podgórzu i w centrum
Fot. KMP Wałbrzych
Osiem osób zostało zatrzymanych w ciągu ostatnich dwóch dni za posiadanie środków psychotropowych w postaci amfetaminy oraz środków odurzających w postaci marihuany. Policjanci w dwóch dzielnicach Wałbrzycha łącznie zabezpieczyli ponad 250 porcji handlowych tych narkotyków.

W minioną środę w godzinach wieczornych policjanci udali się na Podgórze, gdzie na terenie trzech różnych posesji w tej dzielnicy zatrzymali łącznie cztery osoby posiadające narkotyki. W ręce wywiadowców wałbrzyskiej komendy na najpierw wpadli 19 oraz 22-latek. Przy młodszym z mężczyzn policjanci znaleźli niewielkie ilości amfetaminy, w mieszkaniu starszego spore ilości tych samych środków psychotropowych oraz dodatkowo marihuanę. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można było wykonać blisko 180 porcji handlowych.

W tym samym czasie dzielnicowi drugiego komisariatu odwiedzili inne mieszkanie, gdzie zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Kiedy trwały jeszcze czynności z wyżej wymienionymi podejrzanymi, w ręce innych wywiadowców tego wieczora wpadł jeszcze 26-latek. Mężczyzna również ukrywał w wierzchniej odzieży środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Późnym wieczorem ten sam zespół pracujących na drugiej zmianie wywiadowców odwiedził jeszcze Śródmieście. W jednym z budynków w tej części miasta funkcjonariusze zaskoczyli dwóch młodych mężczyzn. Przy obu wałbrzyszanach w wieku 20 i 24 lat policjanci znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy.

Czwartkowy wieczór to kolejna interwencja policjantów zespołu wywiadowców na Podgórzu. W jednym z mieszkań mundurowi zabezpieczyli spore ilości marihuany, z której można było wykonać blisko 160 porcji handlowych tych środków odurzających, oraz siedem krzewów konopi indyjskich. Do sprawy zatrzymani zostali dwaj bracia w wieku 28 i 31 lat.

Teraz wszystkim zatrzymanym mężczyznom za posiadanie narkotyków, a jednemu z nich dodatkowo za uprawianie konopi indyjskich, grożą 3 lata więzienia. O losie podejrzanych zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

4
21%
Cieszy
4
21%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
16%
Złości
6
32%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group