Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4342
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wpadli w szał

Wtorek, 5 września 2023, 12:24
Aktualizacja: 13:26
Autor: red
Wałbrzych: Wpadli w szał
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali dwóch 24–latków. Obaj w minioną sobotę w centrum naszego miasta pobili 57–letniego mężczyznę.

Pokrzywdzony w sobotę wieczorem zgłosił wałbrzyskim policjantom, że po godzinie 19:00 w rejonie skrzyżowania ul. Nowy Świat z ul. Konopnickiej w Wałbrzychu został zaatakowany przez dwóch młodych mężczyzn. Mundurowi ustalili, iż między pokrzywdzonym a sprawcami chwilę wcześniej miało dojść do niepotrzebnej wymiany zdań w rejonie pobliskiego sklepu. Ostatecznie agresywni przestępcy wpadli w szał i bijąc mężczyznę rękoma po głowie doprowadzili u 57-latka do poważnych obrażeń twarzy.

Niezwłocznie podjęte przez funkcjonariuszy działania doprowadziły ostatecznie do zatrzymania obu podejrzanych o popełnienie przestępstwa sprawców dwa dni po zdarzeniu. Pierwszy z 24-latków wpadł przy ul. Szlifierskiej na Piaskowej Górze, a drugi przy ul. Zajączka w Śródmieściu. Obaj mężczyźni ostatnie godziny spędzili w dwóch różnych celach wałbrzyskiej komendy, by dzisiaj podczas czynności procesowych usłyszeć zarzuty.

Za pobicie, a przy tym spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu u pokrzywdzonego, obaj 24-latkowie mogą trafić za kraty więzienia na pięć lat. O ich losie zadecyduje sąd. Decyzją prokuratury objęci zostali dozorem policyjnym i mają zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Twoja reakcja na artykuł?

6
20%
Cieszy
3
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
7%
Smuci
3
10%
Złości
16
53%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group