Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3509
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno Zdrój: Wraca temat nieczynnej sygnalizacji świetlnej przy Tesco

Sobota, 7 stycznia 2017, 11:38
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno Zdrój: Wraca temat nieczynnej sygnalizacji świetlnej przy Tesco
Fot. użyczone
– 22 grudnia 2016 roku złożyłem zapytanie do Zarządu Województwa dotyczące problemu nieczynnej od lipca 2016 roku sygnalizacji świetlnej przy sklepach Tesco i Biedronka w Szczawnie – Zdroju – mówi Piotr Sosiński, radny PiS w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Przypomnijmy, że w miejscu tym w ostatnich miesiącach miało miejsce wiele kolizji drogowych i stanowi ono poważne zagrożenie dla pieszych udających się na zakupy m.in. z Podzamcza.
- Poprosiłem o udzielenie odpowiedzi, kto jest odpowiedzialny za jej funkcjonowanie oraz dostawę energii, a także dlaczego Dolnośląska Służba Dróg i Kolei, jako zarządca drogi, nie uznaje się za podmiot odpowiedzialny za działanie zamontowanej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej? - pyta radny.

Piotr Sosiński otrzymał odpowiedź od członka Zarządu Województwa Jerzego Michalaka z deklaracją, że Dolnośląska Służba Dróg i Kolei podejmuje działania w kierunku przejęcia i uruchomienia instalacji.
- Jako radny deklaruję stały kontakt z władzami Województwa w celu doprowadzenia sprawy do szczęśliwego finału - zapewnia Piotr Sosiński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group